İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

Türknet'i şiddetle tavsiye ederim. Önceden Türk Telekom'daydım ve pingim fazlaydı(90 civarı) şimdi ise 60-70 civarı alıyorum(CS:GO). Şu ana kadar bir problem çıkmadı. Müşteri Hizmetleri yok diyebilirsiniz ancak var. Sadece telefon ile aradığınızda yoklar. İnternetten yazıyorsunuz derdinizi. Zaten telefondaki adam da arıza kaydı açıyor. O işlemi telefondaki kişi yerine siz yapıyorsunuz o kadar. Bu arada üye olurken bu Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! kodu kullanırsanız 1 ay bedava kullanıyorsunuz.
Not: Kod vermek için övmedim sadece tecrübelerimi paylaştım.
Dipnot: İnternetinizi değiştirirken(fiber değilse) taşıyın iptal etmeyin. Öbür türlü çok fazla bekleyebilirsiniz.
Memnun olanlar var tabi ona lafım yok dediğim gibi herkesin tercihi ve şuda bir gerçek alt yapı sağlandığı bölgeler de sorun yok oda büyük bir erken tabi bende isterim fiyat olarak uygun bir İSS ile :) ama bölgemde alt yapı yok deyip başvuru almadılar fakat kiraladıkları ISS TTNet var dedi fiber bağladı memnunum şuan sadece çevremon yaşadığı olumsuzluklar dan dolayı söyledim . Herkesin tercihine ve fikrine saygı duyuyorum .
Dediğim gibi bölgeye göre değişiyor demek ki bana denk gelen ekip gayet iyiydi 1 hafta sonra dediler aynı gün geldiler . @Silinen üye

Türknet kullanıyorum tek kelime ile rezalet sürekli kopuyor oyunlarda ping yüksek. PUBG Mobile oynuyorum ping 500, 800 aşırı fazla. Hadi ping olur anlarım da kopma nedir ya! Modemi değiştirdim yine sorun devam ediyor. Modemin arayüzüne girdim şuan SNR Margin değeri 17.1 ama yine kopuyor. Sorun nerdedir sizce? Kablolar da mıdır? Kablolar dediğim binadaki tesisattan bahsediyorum.

Herhangi bir elektrikçiyi çağır Cat5 veya Cat6 bağlasın sorunsuz alırsın da ilk olarak bence turknet e ulaş derdini anlat ama bence kablodan dolayı olabilir, arkadaşım da aynı sorun vardı değiştirdi düzeldi .
Herhangi bir elektrikçiyi çağır Cat5 veya Cat6 bağlasın sorunsuz alırsın da ilk olarak bence turknet e ulaş derdini anlat ama bence kablodan dolayı olabilir, arkadaşım da aynı sorun vardı değiştirdi düzeldi .

Türknet'i kaç kere aradım bilmiyorum hiç yardım etmiyorlar. Hızımı düşürmemi söylediler denedim olmadı modem de işe yaramadı. En alt katta küçük bir odadan geliyor tesisat nasıl yapacaklar bilmiyorum baya zor gözüküyor.

Türknet'i kaç kere aradım bilmiyorum hiç yardım etmiyorlar. Hızımı düşürmemi söylediler denedim olmadı modem de işe yaramadı. En alt katta küçük bir odadan geliyor tesisat nasıl yapacaklar bilmiyorum baya zor gözüküyor.
Zor birşey yok aslında ve turknet bildiğim kadarıyla uygulama üzerinden arıza kaydı ile çalışıyor müşteri hizmetleri biraz vasat diyebiliriz. Taahhüt yok çıkıp ISS değiştirebilirsin en azından muhatabın olur .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı