İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

Zor birşey yok aslında ve turknet bildiğim kadarıyla uygulama üzerinden arıza kaydı ile çalışıyor müşteri hizmetleri biraz vasat diyebiliriz. Taahhüt yok çıkıp ISS değiştirebilirsin en azından muhatabın olur .
Zor birşey yok aslında ve turknet bildiğim kadarıyla uygulama üzerinden arıza kaydı ile çalışıyor müşteri hizmetleri biraz vasat diyebiliriz. Taahhüt yok çıkıp ISS değiştirebilirsin en azından muhatabın olur .
Aslında Türknet çok iyi fiyatlar uçtu diye biliyorum ama işte bizim bina tesisatı berbat. Yarın birşeyler yapacağım bu konuyla ilgili teşekkür ederim.

Beyler önerileriniz için teşekkürler büyük ihtimal türknet alacağım ama bulunduğum bölgede fiber altyapısı yok galiba. Pek sorun çıkartır mı internetteki testte 35 mbps verebilecekleri yazıyor umarım pişman olmam

Beyler önerileriniz için teşekkürler büyük ihtimal türknet alacağım ama bulunduğum bölgede fiber altyapısı yok galiba. Pek sorun çıkartır mı internetteki testte 35 mbps verebilecekleri yazıyor umarım pişman olmam
Zaten Türknet fiber altyapısını kullanmıyor. Türk Telekom'un bakır altyapısını kullanıyor. Sitede 35 Mbps gösterir ama dilerseniz ve altyapınız kaldırıyorsa 15 TL farkla 100 Mbps'ye kadar alırsınız.

Hocam kendim Türksat Kablonet kullanıyorum çokta memnunum tavsiye ederim sizde bu ISS ye geçebilirsiniz. Benim gördüğüm değerler bunlar

fgdfgdfgfg.JPG

Millenicom tavsiye ederim. Başka konularda yorumlarım mevcut. Başvuru sürecimle ilgili konu da açmıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı