İnternet servis sağlayıcı tavsiyesi

Selam arkadaşlar internet bağlatmam gerekiyor. Evde 2 tane öğrenci var, canlı yayında ders falan işliyorlar biri LGS adayı. Binamda Kablonet fiber altyapısı varmış, girişte broşür gördüm. Altyapı da sorgulattım fiber altyapısı var görünüyor. Bunların 16Mbit hızlı 50GB kotada duran bir paketi var. İlk 3 ay 40TL sonra 70TL alınır mı? Evde çocuklar yayında ders işleyecekler. Yer=》 Bakırköy/İstanbul.Uygun fiyatlı tavsiyelere açığım. Teşekkürler.

Bu zamanda kotalı internet tavsiye etmiyorum.
Buralara adresinizi girip altyapınızı sorgulayınız. Ekran görüntüsünü buraya atınız.
KabloNET varken öbür ISS'lere bakmaya gerek bile yok.
Ezber yapmaya gerek yok. Bir çok Kablonet şikayetçisi kişi gördüm. İnternet yüksek ping sorunu, sık sık internet kesilmesi buna benzer bir çok sorun.

Bence tavsiye etmem. 50 GB kota dolması çok çabuk sürer. Özellikle canlı ders işleyen için çok sıkıntı olur. Benim önerim Türk Telekom ya da süper Online bakmanıza tavsiye ederim.

Selam arkadaşlar internet bağlatmam gerekiyor. Evde 2 tane öğrenci var, canlı yayında ders falan işliyorlar biri LGS adayı. Binamda Kablonet fiber altyapısı varmış, girişte broşür gördüm. Altyapı da sorgulattım fiber altyapısı var görünüyor. Bunların 16Mbit hızlı 50GB kotada duran bir paketi var. İlk 3 ay 40TL sonra 70TL alınır mı? Evde çocuklar yayında ders işleyecekler. Yer=》 Bakırköy/İstanbul.Uygun fiyatlı tavsiyelere açığım. Teşekkürler.

Kablonet en iyi ISS'dir tavsiye ederim.

TürkNet bakmanızı tavsiye ederim müşteri hizmetleri konusundan berbat olsa da internet konusunda hakları yenmez.

Netspeed kullanıcısıyım, tavsiye etmiyorum. Oyunlarda "paket loss" olayı oluyor, Twitchte yayın izlerken stabiliteyi yakalamak zor, gecenin 12 sinde 40-45 dk'lık giden internet kesintileri artık gündüze de gelir oldu. Yani tavsiye etmiyorum.

İnternet servis sağlayıcılarını forumdakilere değil komşularına sor. Forumda her türlü İSS'den bezmiş adam bulabileceğin gibi sorun yaşamayanlarda var. Asıl önemli olan senin bulunduğun bölgede hangi İSS'nin sorunsuz çalıştığıdır.

Geri
Yukarı