İnternet Servis Sağlayıcı Tavsiyesi

HardName

Hectopat
Arkadaşlar benim evimde sadece Türk Telekom altyapısı var. Yani Superonline ve Uydunet yok. Hız sorgulamaya girdiğimde evime max. gelebilecek internet hızı 6 Mbit olarak gözüküyor. Şuan hali hazırda Türk Telekom'un internetsiz ev kalmasın paketini kullanıyorum. Bu paket 4 Mbit hız sunuyor ve 40 GB AKN'si var. AKN sonraki hız 1 Mbit'e düşüyor ve tahmin ettiğiniz gibi 360P videolar bile açılmıyor. Bu pakete 40₺ ücret ödüyorum. Türk Telekom ile sözleşmem bu ağustosta bitecek. Bazı arkadaşlar Turknet veya millenicom önerecekler fakat onlara da 6 Mbit internet için 75-80 ₺ ücret ödemek koyar açıkçası. Söyle 50-60 lira bandında AKN'siz ve 4-8 Mbit arası hız sunan bir paketi olan bir ISS ve paket önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
L-N Musk star-link beklenebilir :D, bence al birini vur ötekine. Kötünün iyisi dersen Alternatif firmalar bakılabilir Netspeed, Turknet gibi.

Ben şu an Vodafone'dayım, 60TL'ye 16megabit sınırsız, AKNsiz alıyorum (önceden AKNliydi, sonra yyeni düzenleme gereği kalktı) ve fiyat pahalı.

Teşekkür ederim arkadaşlar Netspeed i araştırıcam. Hocam turkcell de sizin dediginiz o paket 10 mbit 3-4 mbit fark için o kadar para vermek mantıklı gelmedi bana. Yorumlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı