İnternet servis sağlayıcı tavsiyesi

mydonesse

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sözleşmemim bitmesine az kaldı şimdiden bilgi edinmek istiyorum. Şu an Türk Telekom kullanıcısıyım. Her ne kadar devam etmek istesemde şu an kullanmakta olduğum paketin güncel fiyatı 150 TL bu yüzden değiştirmemin vakti geldi.
Bulunduğum yerde sadece Türk Telekom altyapısı var buna göre tavsiyelerinizi bekliyorum.
Şu an kullanmakta olduğum hat değerleri ve paket bilgilerim bunlardır.

Adsız4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyu takipteyim. Şu sıralar Turknet ve Netspeed isimleri öne çıkıyor. Ancak şikayet oranları da çok yüksek. Benim evimde yalnızda DSL alt yapısı var. Bakalım neler olacak.

TurkNet deneyebilirsin ben 2 senedir kullanicisiyim. Internet sitelerinden altyapinin uygun olup olmadigini sorgulatabilirsin. Taahhut yok, kota zaten hepsinde kalkti sanirim ama ilk kaldiran TurkNetdi o zamandan beri kullaniyorum.

TurkNet deneyebilirsin ben 2 senedir kullanicisiyim. Internet sitelerinden altyapinin uygun olup olmadigini sorgulatabilirsin. Taahhut yok, kota zaten hepsinde kalkti sanirim ama ilk kaldiran TurkNetdi o zamandan beri kullaniyorum.
Hattın 80-90Mbiti kaldırır gibi duruyor. Turknete geçip ısrarla 100Mbit istediğini söyle. Yoksa 75Mbit veriyorlar.
Eki Görüntüle 402005
Türknet kendi altyapısı olmayan yerlere 35 MBPS kadar veriyordu en son değişiklik oldumu yoksa benim için 35 MBPS yetersiz kalır.
Bu konuyu takipteyim. Şu sıralar Turknet ve Netspeed isimleri öne çıkıyor. Ancak şikayet oranları da çok yüksek. Benim evimde yalnızda DSL alt yapısı var. Bakalım neler olacak.
Şikayetleri bende duyuyorum yağmurdan kaçarken doluya tutulmaktan korkuyorum.
Mevcut altyapım çok iyi aslında ping kopma gibi sorunlar yok sadece Fiyat ve 4 Mb upload yerine 2 Mb vermesi sorun.

Son düzenleme:
Şikayetleri bende duyuyorum yağmurdan kaçarken doluya tutulmaktan korkuyorum.
Mevcut altyapım çok iyi aslında ping kopma gibi sorunlar yok sadece Fiyat ve 4 Mb upload yerine 2 Mb vermesi sorun.
Şu andaki evimde hızım net 100Mb. Ben de alabileceğim en yüksek hızı almak için ISS arıyorum işte maalesef. Aynı korku bende de var. Ama yine de fiyat ve hız karşılaştırılması yapıldığında en mantıklısı Turknet gibi görünüyor. Pazartesi günü arayıp bilgi isteyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı