İnternet servis sağlayıcısı önerisi

Arkadaşlar sizce Milennicom mu daha mantıklı duruyor yoksa Türknet mi? Bunların oyunlardaki MS değerleri ne olur? Kullanan ve oyunlarda deneyimleyen varsa paylaşma şansı var mı?

Arkadaşlar sizce Milennicom mu daha mantıklı duruyor yoksa Türknet mi? Bunların oyunlardaki MS değerleri ne olur? Kullanan ve oyunlarda deneyimleyen varsa paylaşma şansı var mı?
TurkNeti daha deneyimleyemedim ama şuanda Türk Telekom kullanıyorum. CSGO'da rekabetçi oynarken pingim 36-39 ms oluyor.

Vereceğim siteden altyapını kontrol et.
Eğer altyapın destekliyorsa şiddetle Turkneti öneririrm.

Vereceğim siteden altyapını kontrol et.
Eğer altyapın destekliyorsa şiddetle Turkneti öneririrm.
Alt yapımda sorun yok ama internette yorumlara bakıyorum herkes gece internetimin hızı düşüyor ping giriyor gibi cümleler yazmışlar.

Bende yeni geçtim tam bir hafta sürdü geçiş. Bana 35 olması gerekirken 16 MBPS vermişler desteğe yazdım 4 gün felan oldu bu gün aciliyete felan aldılar düzeltecekler gibi şimdilik memnunum ben.
Başvuru yaparken 35 MBPS bölümünü tiklemeniz lazımdı 16 MBPS seçili oluyor otomatik TürkNet'te

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı