İnternet sitelerinde e-posta sallamak problem yaratır mı?

eodev.com küfürlü bir nickname oluşturdum. E-postasını da salladım. Küfür içeriği barındırdığı için bende iletişime geçip hesabın kaldırılmasını ve özür dilediğimi belirttim. İyi yapmış mıyım?

Yani çok ciddi bir konu olmadıkça dava kararı alınıp email adresinden senin IP adresini bulmalarını pek olası zannetmem :D neden böyle bir şey yaptın.

Kendinizden emin olmanız lazım bence. Eğer anlık bir ihtiyaçtan ötürü bir siteye kayıt olmanız gerekiyor ise bir problem yaratacağını zannetmiyorum, ayrıca zaten önemli bir site ise sizden e-posta hesabınızı doğrulamanızı isteyecektir. Yine de önermiyorum güvenilir sitelere kendi e-posta adresiniz ile ve kendi adınız ile kayıt olun.

Kendinizden emin olmanız lazım bence. Eğer anlık bir ihtiyaçtan ötürü bir siteye kayıt olmanız gerekiyor ise bir problem yaratacağını zannetmiyorum, ayrıca zaten önemli bir site ise sizden e-posta hesabınızı doğrulamanızı isteyecektir. Yine de önermiyorum güvenilir sitelere kendi e-posta adresiniz ile ve kendi adınız ile kayıt olun.
Hiç bir doğrulama istemedi.
Yani çok ciddi bir konu olmadıkça dava kararı alınıp email adresinden senin IP adresini bulmalarını pek olası zannetmem :D neden böyle bir şey yaptın.
Bir şey denemek için yaptım aklıma nickname gelmedi bende böyle bir şey yaptım. Söyleyeyim mi ?

Bu tarz güvenmediğiniz ya da az kullanacağınız siteler için harici bir e-posta açabilirsiniz. Mesela ben iki adet GMail kullanıyorum. Aynı anda iki hesaba da giriş yapabiliyorum.

Geri
Yukarı