Başkasına devredilen e-posta içinde telefon numarası kaytılı olması sıkıntı yaratır mı?

fremo

Femtopat
Daha fazla  
E-posta adresimi tanimadigim birine verdim. O kadar onemli bir e-posta değildi. Oyun hesabim kayitliydi sadece. Fakat telefon numaram epostamda kayitliymis. Bir sorunla karislasir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrulama koduyla onaylandığı için o e-posta hesabı üzerinden yapılan işlemlerden başınız belaya girebilir. Böyle bir durumla karşılaşacağınızı sanmıyorum ama arkadaşın da dediği gibi rica ederseniz iyi olur.

Aslında kaldırmıştım telefon numaramı fakat kendi telefon numarasını eklemek isteyince benim telefon numarama sms geldi ne yapacagımı bilemiyorum cevrim ici de degil

Aslında kaldırmıştım telefon numaramı fakat kendi telefon numarasını eklemek isteyince benim telefon numarama SMS geldi ne yapacagımı bilemiyorum cevrim ici de degil

Kendi telefon numarasını eklemek istemiş fakat benim telefon numarama Google'dan SMS geldi ve yardimci olur musunuz dedi yazdigimda da cevrim disi olmaktan cikti telefon numaramı kaldirmistim

Geri
Yukarı