İnternet sitesinden virüs bulaşmış mıdır?

masQee

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 2600
Gigabyte GTX 1660 SUPER
Asus Prime B450m
Kioxia 500 gb m2 SSD
Meslek
Veri Tabanı Programcılığı
İriun Webcam indirmek için dikkat etmeden .net uzantılı ücretli sponsor adı altında ilk sırada olduğu için girdim indirme kısmına tıkladım. 404 found diye sayfa çıktı. Daha önce çok kez uyarılmıştı forumda. Sizce virüs bulaşmış mıdır ? Kaspersky ücretli herhangi bir veri sızıntısı bulmadı.

İriun Webcam indirmek için dikkat etmeden .net uzantılı ücretli sponsor adı altında il sorada olduğu için girdim indirme kısmına tıkladım. 404 found diye sayfa çıktı. Daha önce çok kez uyarılmıştı forumda. Sizce virüs bulaşmış mıdır ? Kaspersky ücretli herhangi bir veri sızıntısı bulmadı.
Sanmıyorum dostum, makinenede sıradışı bir yavaşlama farketmezsen endişelenmen gerek yok.

Reklam virüsü hariç başka virüsün bulaşacağını sanmıyorum.

Gerçeği com uzantılı.

Bro adresi atarsan inceleyebilirim. İnternet sitesinden virüs bulaşmaz evet ama chrome üzerinden tarayıcı etkinliğini ele geçirebilirler.
Ama gerçi 404 vermiş sorun yok.

Gerçeği com uzantılı.

İndir, bir tarama yap. Ücretsiz lisans da verecek, plus sürümü olur. Kafan da rahat olur.

Ama muhtemelen bir şey olmamıştır.

İndir, bir tarama yap. Ücretsiz lisans da verecek, plus sürümü olur. Kafan da rahat olur.
Premium var. Tam tarama yapıyorum. Teşekkürler. İnşallah hesaplara birşey olmaz.

Geri
Yukarı