JavaScript İnternet sitesini nereden kurulur?

furkan142

Decapat
Daha fazla  
Tembellikten şu an araştıramadım bomboş bir sayfadan başlayıp kendi yaptığım HTML CSS kodlarıyla internet sitesini nasıl kurarım? Bu işte gelişimimi hem görmek istiyorum hem de paylaşıp göstermekte istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@furkan142 paylaşmak için GitHub kullanabilirsin.Html CSS'i zaten not defterinde bile yazarsın ve .html uzantı ile kaydedip tarayıcıda çalıştırirsin.tam olarak sorun ne?

Kendi domain adresim olsun istemiştim aslında. Her türlü açılıyor kodlarım ama aynı şekilde bir domain adresimde de görünsün istiyorum ,yaptığım gelişmeleri birebir aktarıp iyi şeyler yapmış mıyım diye görmek istiyorum. Sadece çalışınca farklı şeyleri yapıyorum bir bütün haline getiremiyorum. Bunu ayrı olarak ele almak istedim aynı zamanda da paylaşmak istiyorum insanlar görsün diye. İnsanlar dediğim tanıdıklarım ya da geliştirme için tavsiyeler almak için.

Kendi domain adresim olsun istemiştim aslında. Her türlü açılıyor kodlarım ama aynı şekilde bir domain adresimde de görünsün istiyorum, yaptığım gelişmeleri birebir aktarıp iyi şeyler yapmış mıyım diye görmek istiyorum. Sadece çalışınca farklı şeyleri yapıyorum bir bütün haline getiremiyorum. Bunu ayrı olarak ele almak istedim aynı zamanda da paylaşmak istiyorum insanlar görsün diye. İnsanlar dediğim tanıdıklarım ya da geliştirme için tavsiyeler almak için.
Kodları GitHub'a yükleyip "vercel.app" sitesinde deploy edebilirsin. Ücretsiz host ve domain veriyor. Kendi domain adresin varsa onu da kullanabilirsin. Mesela bu siteyi vercel ile hostluyorum: Terminal

Geri
Yukarı