İnternet Sorunu

Iratus

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi forumlar. Bir sorum olacak. 2 gün öncesine kadar İnterneti de sorun yoktu sağlayıcı TTNET. Evimizin önünde süperonline fiber optik kablo döşemesi yapılıyor. Sorum şu alt ve üst komşumuzun sağlayıcısı uydunun ve interlnetleri var. Ttnet'i aradım soruyu sorduğumda bana soruyla alakalı bir cevap alamadım. Hasar kaydı alıp kapattı. Bugün ise iç tesisat sorunu olduğunu söylediler. Bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
bu sorun yaklaşık 1 hafta önce başıma geldi ADSL kullanıyorsan elektrikçi getirtip binanın ankastresine baktırmak gerekiyor, kablolar zamanla aşınabiliyormuş ben neden getiriyorum dediğimde size ait diyorlar. kolay gelsin :)

Bu şekilde sorarsanız tabii cevap alamazsınız. Daha düzgün ve anlaşılır bir biçime anlatsaydınız gerekli cevabı alırdınız. Elektrikçi çağırmak yerine Türk Telekom ekiplerini çağırın gelip yerinde kontrol etsinler, zaten sorunun ne olduğunu size söylerler.

Superonline sokak veya caddeniz için altyapısını yapıyorsa ve müstakil bir evde yaşamıyorsanız çalışmalar biter bitmez geçmeniz daha iyi olur, böylece yeni doğmuş gibi olursunuz.

Merhabalar iyi forumlar. Bir sorum olacak. 2 gün öncesine kadar İnterneti de sorun yoktu sağlayıcı TTNET. Evimizin önünde süperonline fiber optik kablo döşemesi yapılıyor. Sorum şu alt ve üst komşumuzun sağlayıcısı uydunun ve interlnetleri var. Ttnet'i aradım soruyu sorduğumda bana soruyla alakalı bir cevap alamadım. Hasar kaydı alıp kapattı. Bugün ise iç tesisat sorunu olduğunu söylediler. Bana yardımcı olur musunuz?
Bina girişindeki kutudan dairene yeni ankastre kablosu cek sorun çözülecektir

Geri
Yukarı