Internet sürekli gidiyor

Tamam. Olmadı yeni kablo alacağım.
Internet gidince modeme gidip Ethernet kablosunun takılı olduğu yuvayı değiştirince sorun düzeliyor bir süreliğine. Mesela 4. yuvadayken çıkartıp 3. yuvaya takıyorum sorun bir süre düzeliyor.
Internet gidince modeme gidip Ethernet kablosunun takılı olduğu yuvayı değiştirince sorun düzeliyor bir süreliğine. Mesela 4. yuvadayken çıkartıp 3. yuvaya takıyorum sorun bir süre düzeliyor.

Modem tarafındaki jack ı kontrol edin 8 pin kabloya tam olarak temas ediyor mu?

Modem tarafındaki jack ı kontrol edin 8 pin kabloya tam olarak temas ediyor mu?
Hocam kontrol ettim kablonun uç tarafı bayağı yarılmış kablolar gözüküyor falan sanırım orda bir sorun var. Orayı yaptırmak lazım gibi.
@zeki1981 hocam bir sorum daha var. Technopat'ta başka bir konuda görmüştüm eğer internet gittiği zaman modemin sayfasına erişilemiyorsa kabloda bir sorun olabilirmiş doğru mudur bu? Ben erişemiyorum.

Hocam kontrol ettim kablonun uç tarafı bayağı yarılmış kablolar gözüküyor falan sanırım orada bir sorun var. Orayı yaptırmak lazım gibi.
@zeki1981 hocam bir sorum daha var. Technopat'ta başka bir konuda görmüştüm eğer internet gittiği zaman modemin sayfasına erişilemiyorsa kabloda bir sorun olabilirmiş doğru mudur bu? Ben erişemiyorum.

Bu bilgi doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı