İnternet Tarayıcısını Virüsler için tarama

Tithisa

Decapat
Misafir çocuğu geldi açtım klasik flash oyun sitesi basmış bütün reklamlara MBAM ile taradım bir şey çıkmadı. Nasıl tarama yapabilirim?

Tüm eklentileri kaldırın, tarayıcınızda kullandığınız hesabın senkronizasyonunu devre dışı bırakın ve tarayıcıyı sıfırlayın. Bunların ardından AdwCleaner ile tarama yapınız. Normalde Malwarebytes'in de tespit edebilmesi gerekirdi. Belki de sistemde reklam yazılımı da olmayabilir ama yine de AdwCleaner ile tarama gerçekleştirin. Eğer bir sorun çıkmazsa, endişelenmenize gerek kalmayacağını düşünüyorum.

Tüm eklentileri kaldırın, tarayıcınızda kullandığınız hesabın senkronizasyonunu devre dışı bırakın ve tarayıcıyı sıfırlayın. Bunların ardından AdwCleaner ile tarama yapınız. Normalde Malwarebytes'in de tespit edebilmesi gerekirdi. Belki de sistemde reklam yazılımı da olmayabilir ama yine de AdwCleaner ile tarama gerçekleştirin. Eğer bir sorun çıkmazsa, endişelenmenize gerek kalmayacağını düşünüyorum.

Tarayıcı Yahoo! olmadı sanırsam virüs yok.
+Bir google hesabı kullanmıyorum.

Reklam engelleyicisi olarak ne kullanıyorsunuz? Eğer kalitesiz bir reklam engelleyicisi kullanıyorsanız veya hiç kullanmıyorsanız, nano adblocker ve nano Defender kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

İkisini de kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı