İnternet tavsiyesi

Vodafone ADSL kullanıyorum ama bende ping hiç stabil değil ve yüksek maalesef. Artık modemden mi ADSL olmasından mı yoksa Vodafone'de mi sorun bilemedim. (Kablosuz kullanıyorum, kablolu denediğimde bile ping bazen yükselip düşüyor).
Aynı sorun dedemin evindeki Kablonette de var, teknik destek gelip inceleme yaptı ve ping dalgalanmasının modemden kaynaklı olduğunu söylediler. Yeni bir modem almak dalgalanma sorununu çözüyor.

Aynı sorun dedemin evindeki Kablonette de var, teknik destek gelip inceleme yaptı ve ping dalgalanmasının modemden kaynaklı olduğunu söylediler. Yeni bir modem almak dalgalanma sorununu çözüyor.
Modem kaynaklı olduğuna emin olsam hiç beklemem direkt değişirim. Mh'yi aradığımda hiçbir şekilde ekip yollamıyorlar. Size tavsiyem Vodafone almayın tabii sizin kararınız.

Merhaba arkadaşlar, Adana'nın merkez ilçesi olan Çukurova'da oturuyorum ve yeni evimize internet arayışı içerisindeyim. Vodafone tarifeleri F/P olarak mantıklı gözüküyor, Vodafone kullananlar tecrübelerini yazabilir mi? Diğer ISS önerilerinize de açığım. (Telefon hattım Vodafone)

Eki Görüntüle 895607
Vodafone gibi interneti allah bildiği gibi yapsın oyunlarda 250 den inmiyor ping sakın böyle bir hata yapm

Yeni konular

Geri
Yukarı