İnternet tavsiyesi

Lvorexn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Allah'ın belası Türk Telekom ile sözleşmem haziran ayında bitiyor. Tivibu'da bile sinyal yok hatası aldığımda bile Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım cevaplar "kabloları çıkarıp takın, modem kapat aç yapın" gibi şeyler oluyor ve bende sinirlenip ağzıma geleni söylüyorum. Sözleşmem biteceği için hem modem hem de televizyon için Tivibu benzeri bir şeyler arıyorum müşteri hizmetleri kanser etmeyecek taş devrinden kalma cevaplar söylemeyecek bir şey arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, Allah'ın belası Türk Telekom ile sözleşmem haziran ayında bitiyor. Tivibu'da bile sinyal yok hatası aldığımda bile Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım cevaplar "kabloları çıkarıp takın, modem kapat aç yapın" gibi şeyler oluyor ve bende sinirlenip ağzıma geleni söylüyorum. Sözleşmem biteceği için hem modem hem de televizyon için Tivibu benzeri bir şeyler arıyorum müşteri hizmetleri kanser etmeyecek taş devrinden kalma cevaplar söylemeyecek bir şey arıyorum.

Eğer modemden biraz anlıyorsan TurkNet'e geçebilirsin ama kurulum falan yapmıyorlar biz kendimiz yaptık müşteri hizmetleri rezalet onun dışında verdikleri hizmet fena değil.

Ya bilmiyorum bir tek ben mi Türk Telekom'la sorun yaşamıyorum? Yani yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Oturduğum binada altyapı yok ve yani dışarıya çıktığımda bile çekiyor. Evden 5-10 metre uzaklaştıktan sonra bağlantı kesiliyor.

Kesinlikle TürkNet, kendi altyapılarını sağlayabilirseniz tadından yenmez. Üstelik tahattüt yok bağlatıp beğenmezseniz iptal ediyorlar. Buyrun bir aylık hatta ücretsiz kod benden 😀
ICE39HM32QDR

Geri
Yukarı