İnternet üzerinden 2.el alışveriş

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar tır oyunlarına merak sarmam ile beraber elimdeki bütçeyi Logitech GT direksiyon setine harcamak istiyorum.
150-200 lira arasına temiz 2. el setler satılıyor çeşitli sitelerde. İsim vermeyeyim, reklam olmasın.
Hepinizin bildiği bir site.

Ben 2. el direksiyon seti alacağım, yüksek dönüş açısına sahip olan.
Ancak nasıl alacağımı bilmiyorum. Bu 2.el işleri nasıl oluyor.

Ben parayı yollasam adamın ürünü yollayacağından emin olamam, tam tersi o adam için de geçerli. Nasıl oluyor bu işler ?

Bir de arabesk dinlerken filmlerde ki gibi vites atmaya kalkarsa vites kolu da elinde kalabilir :D Her şey olabilir yani. Ben 2. el almaktansa 0'dan yanayım.

O zaman çok pahalı bir şey alma vites kolu sıkıntı yarata bilir :D

Euro Truck Simulator için alacaksan eğer; o oyun bir yerden sonra adamı iyice sıkıyor bunu düşünerek harcama yapmanda fayda var bence. Ben uyarımı yapayım da:cool:

Ben 2. el ürünleri daima internet üzerinden alıyorum hiç bir aksilik çıkmadı o türlü sitelerde get yani güvenli e-ticaret sistemi var.. Hiç bir sıkıntı çıkmaz satıcının profiline göz atma yıda unutma.

Ya yüzyüze yapın alışverinişizi yada kesinlikle get olarak yani parayı ödersiniz para sitenin havuz hesabına aktarılır ürün size gelir ürünü denersiniz üründe bir sıkıntı olmadığını görür onayı verir daha sonradan para satıcıya aktarılır. Üründe sıkıntı kırık vs. memnun kalmadığınız bir yanını görürseniz ürünü tekrar iade eder kargoya vererek paranızı siteden geri alırsınız çok kolay ve güvenilir:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Logitech Driving GT setini 2. el olarak almak istiyorum. Sadece o oyun için değil, elimde bulunan tüm oyunlarda kullanacağım ancak ETS2'de daha fazla kullanacağım.
Arabesk müziği açık direksiyona sarılacağım :D

Bu dediğiniz sistem Sahibinden.com gibi sitelerde mevcut mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı