İnternet üzerinden alınan TV kırık çıkar mı?

enzyyx

Centipat
İyi geceler, daha öncesinde Amazon üzerinden bir Samsung TV almıştım fakat kırık çıkmıştı, hiç jelatini kaldırmadan iade etmiştim. İadem onaylandı ve TCL 58P733 aldım. Bu sefer Vatan Bilgisayar üzerinden aldığım için iade de sorun yaşarım diye düşünüyorum bir şey olursa. HepsiJet getiriyor siparişi. Eğer TV kırık çıkarsa ne yapmalıyım? Daha öncesinde yaşamış olduğum faciadan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ve fazla gerdim kendimi.

Kırık gelen bir ürün için Vatan da sıkıntı yaşatmaz, fakat bu kadar geriliyorsanız zaten vatandan alacaksanız gidip mağazadan alabilirsiniz.

Kral, İnternetten; hele hele Amazondan TV almak tam bir kumar. Asla tavsiye etmem, Yakınında Vatan PC varsa oraya yönel bence.

Vatan Bilgisayar güvenilir kurum. İade almasa bile tüketici hakem heyeti bilirkişisi inceliyor. Çok yüksek oranda da tüketici haklı bulunuyor. Alabilirsin.

Kral, internetten; hele hele Amazon'dan TV almak tam bir kumar. Asla tavsiye etmem, yakınında Vatan PC varsa oraya yönel bence.

Var hocam fakat ürünü gidip alamam, taşıyacak bir şey yok çünkü. Amazon'dan alırken bu riski göze almıştım ve iadede sorun çıkartmayacaklarını da biliyordum.

Açarken videoya çek, kırık çıkıp iade almazlarsa THY'e başvur.

Hocam servis ekibinin tutanağı yeterli olur mu?

İyi geceler, daha öncesinde Amazon üzerinden bir Samsung TV almıştım fakat kırık çıkmıştı, hiç jelatini kaldırmadan iade etmiştim. İadem onaylandı ve TCL 58P733 aldım. Bu sefer Vatan Bilgisayar üzerinden aldığım için iade de sorun yaşarım diye düşünüyorum bir şey olursa. HepsiJet getiriyor siparişi. Eğer TV kırık çıkarsa ne yapmalıyım? Daha öncesinde yaşamış olduğum faciadan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ve fazla gerdim kendimi.

Vatandan aldıysan ve HepsiJet getiriyorsa ürün gelmeden iptal etmeni öneririm sonu kötü olacak muhtemelen.

Var hocam fakat ürünü gidip alamam, taşıyacak bir şey yok çünkü. Amazon'dan alırken bu riski göze almıştım ve iadede sorun çıkartmayacaklarını da biliyordum.

Hocam servis ekibinin tutanağı yeterli olur mu?

Tamamen yeterli olabilir de olmayabilirde inceleyen kişiye bağlı bir durum gene de ne olur ne olmaz çek videoya.

Vatandan aldıysan ve HepsiJet getiriyorsa ürün gelmeden iptal etmeni öneririm sonu kötü olacak muhtemelen.

Hocam iptal etmek gibi bir seçeneğim bulunmuyor ve ürünün fiyatı 2 bin TL arttı.

Tamamen yeterli olabilir de olmayabilirde inceleyen kişiye bağlı bir durum gene de ne olur ne olmaz çek videoya.

Anladım hocam, yardımın için teşekkür ederim. Umarım TV üzerinde bir hasar bulunmadan elime ulaşır.

Geri
Yukarı