İnternet üzerinden alınan TV kırık çıkar mı?

Hocam iptal etmek gibi bir seçeneğim bulunmuyor ve ürünün fiyatı 2 bin TL arttı.

Anladım hocam, yardımın için teşekkür ederim. Umarım TV üzerinde bir hasar bulunmadan elime ulaşır.

Geçmiş olsun arkadaşın dedigi gibi kargo gelir gelmez video kaydına al vatan inanmaz iftira atabilir çok şikayet gördüm Technopat da birkaç kişi ciddi de yazmıştı ayrıca HepsiJet gerçekten berbat getirmesi yavaş ve getirdiklerinde dua ediyorsun ne olur kırık gelmesin diye.

Hepsinin olduğu siteden kendi kargosuyla 65" Samsung TV aldım geçen aylarda sapasağlam geldi.

Umarım benim şansım da sizin ki gibi olur hocam.

Geçmiş olsun arkadaşın dedigi gibi kargo gelir gelmez video kaydına al vatan inanmaz iftira atabilir çok şikayet gördüm Technopat da birkaç kişi ciddi de yazmıştı ayrıca HepsiJet gerçekten berbat getirmesi yavaş ve getirdiklerinde dua ediyorsun ne olur kırık gelmesin diye.

Kargoda bir hasar varsa teslim almamak gibi bir hakkım var değil mi hocam?

İyi geceler, daha öncesinde Amazon üzerinden bir Samsung TV almıştım fakat kırık çıkmıştı, hiç jelatini kaldırmadan iade etmiştim. İadem onaylandı ve TCL 58P733 aldım. Bu sefer Vatan Bilgisayar üzerinden aldığım için iade de sorun yaşarım diye düşünüyorum bir şey olursa. HepsiJet getiriyor siparişi. Eğer TV kırık çıkarsa ne yapmalıyım? Daha öncesinde yaşamış olduğum faciadan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ve fazla gerdim kendimi.
Kardeşim internetten TV almamaya çalışın. Kırık gelme ihtimali çok yüksek. TV aşırı narindir. İşin içinde olan biri olarak söylüyorum. Kırılmasa bile sarsılır gelir. Yani rezilliğin bini bin para misali uğraştırır durur. Ha kesin kırık gelir demiyorum tabi.

Kardeşim internetten TV almamaya çalışın. Kırık gelme ihtimali çok yüksek. TV aşırı narindir. İşin içinde olan biri olarak söylüyorum. Kırılmasa bile sarsılır gelir. Yani rezilliğin bini bin para misali uğraştırır durur. Ha kesin kırık gelir demiyorum tabii.

Hocam Beko, Vestel, Arçelik gibi firmalardan almak istemedim, muadillerine göre özellikleri çok azdı. Ve kalitesi tartışılırdı.

İyi geceler, daha öncesinde Amazon üzerinden bir Samsung TV almıştım fakat kırık çıkmıştı, hiç jelatini kaldırmadan iade etmiştim. İadem onaylandı ve TCL 58P733 aldım. Bu sefer Vatan Bilgisayar üzerinden aldığım için iade de sorun yaşarım diye düşünüyorum bir şey olursa. HepsiJet getiriyor siparişi. Eğer TV kırık çıkarsa ne yapmalıyım? Daha öncesinde yaşamış olduğum faciadan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ve fazla gerdim kendimi.
Neden kendiniz kuruyorsunuz ki servisi çağırın o kursun eğer kırık çıkarsa değişim sağlarlar.

Neden kendiniz kuruyorsunuz ki servisi çağırın o kursun eğer kırık çıkarsa değişim sağlarlar.

Kargoda hasar görmüş olabileceği için değişim yapmazlar diye düşünüyorum.

Ürün geldi, üzerinde yüzeysel hasarlar harici çok büyük bir şey yok. Kurulum için aradım, birkaç güne gelecekler. Umarım kırık ya da çatlak çıkmaz.

Ürün başarıyla kuruldu, herhangi bir kırık yok. Tek dikkatimi çeken şey bu oldu. Altın renginde nokta ve çerçeve kırılmış gibi hissettiren bir yer var.

Dosya Ekleri

• IMG_20240327_144423.jpg
    IMG_20240327_144423.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Kargoda hasar görmüş olabileceği için değişim yapmazlar diye düşünüyorum.

Ürün geldi, üzerinde yüzeysel hasarlar harici çok büyük bir şey yok. Kurulum için aradım, birkaç güne gelecekler. Umarım kırık ya da çatlak çıkmaz.

Ürün başarıyla kuruldu, herhangi bir kırık yok. Tek dikkatimi çeken şey bu oldu. Altın renginde nokta ve çerçeve kırılmış gibi hissettiren bir yer var.

Yanlış düşünüyorsunuz servis kutudan çıkarsa ve TV'nin ekranı çatlak ya da kırık olsa rapor tutarlar ve değişim yaparlar. Bazı markaların televizyonlarında kutuyu kendiniz açtığınızda garantisi iptal oluyor. Ürünü keşke kendiniz açmasaydınız kutudan hasarlı çıksaydı başınıza bela alabilirdiniz.

Yanlış düşünüyorsunuz servis kutudan çıkarsa ve TV'nin ekranı çatlak ya da kırık olsa rapor tutarlar ve değişim yaparlar. Bazı markaların televizyonlarında kutuyu kendiniz açtığınızda garantisi iptal oluyor. Ürünü keşke kendiniz açmasaydınız kutudan hasarlı çıksaydı başınıza bela alabilirdiniz.

Ürünü ben kurmadım, servis aynı gün içerisinde geldi ve kurulumu yaptı.

Geri
Yukarı