İnternet üzerinden para kazanmak

• Konuyu başlatan pompom3535
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B
Benim arkadaşım kazanıyor kardeşim göstereyim:

Link.tl: Mesela vereceğin herhangi bir indirme linkini bu site üzerinden paylaşırsan her tıklanma başına para kazanırsın ve paypal hesabına yatırılır fakat 18 yaş ve üzeri olman gerek.

Youtube partner: Bu biraz zor olsada rayına oturdumu güvenli ve kolay para kazandıran bir iş. Şimdi youtube channel dediğimiz yani video kanalı açıyorsun örneğin technopatnet bu kanaldan sürekli videolar paylaşıyorsun fakat bu videolar kendine has ve şarkı vs. gibi telif hakkı olmayan içerikler kullanıyorsun. Bir süre sonra sabit bir izleyici kitlesine ulaşınca youtube'a partnerliğe geçiyorsun. Fakat bu youtube partnerliği yetmiyor tabikide. Birde youtube üzerinden para kazanan networklar var. Bu networklar örnek vereyim SocialBlade MakerStudios vb. networklara partnerlik istediği yolluyorsun. 3 ila 4 hafta arasında senin kanalının izleyici sayısını abone sayısını denetliyorlar ve sana kabul edildiğine dail bir mail yolluyorlar. Buraya adını soyadını vs. yazıyorsun bi nevi sözleşme gibi. Bu sözleşme onaylanınca senden paypal hesabı banka hesabı istiyorlar ve bunları yazıp tekrar gönderdiğinde artık her izlenme başına networklardan para kazanıyorsun ve hesabına yatıyor. Özellikle şu ana kadar youtube'dan para kazanan çok kişi var.

Youtube için sana fikirlerde verebilirim örneğin oyun videoları paylaşırsan çok para kazanabilirsin. Özelliklede minecraft videoları. Oyun videoları dediğim yani diyelimki farcry3 çıktı onu gameplay olarak fakat kendinde konuşarak ve ses kaydı yaparak yapman lazım benim arkadaşın kanalından örnek olarak bakabilirsin şu ana kadar 100 dolar kazandı fakat daha yeni.

Zıkkım Tadında Videolar - YouTube

Zıkkımtadında'nın sahibi arkadaşınız mı ? :O .Vay be ! Bayağı komik biri ama bunu da söyleyeyim dedim :D .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı