İnternet üzerinden para kazanmak

Mert481

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bir işe girmek üzereyim. Geçen yaz da çalışmıştım hatta bir PC almıştım ama bu sefer işten kazandığım paraları biriktirerek telefon almayı planlıyorum. Kalan parayı ise biriktirip izinli günlerimde veya işten geldiğim zaman internet üzerinden freelance iş yaparak değerlendirmek istiyorum. İnternet üzerinden para kazanmanın yollarını biliyorsanız ya da yapıyorsanız paylaşabilir misiniz? Ayrıca grafik tasarım mezunuyum ve Adobe programları ile bir şeyler yapabilirim. Ancak orijinal program kullanımı zorunlu mudur bilmiyorum. Belki deneme üyelikleri varsa ya da başka programlar üzerinden kabul ediyorlarsa çizim konusunda da yardımcı olabilirim. Kazandığım para ile Steam, Epic Games, Disney Plus, Netflix vb. uygulamalarda harcama yapmayı düşünüyorum.

Grafik tasarım yapıyorsan freelancer iş bakabilirsin ayda belli bir ücret karşılığı siteye para ödüyorsun iş alıp yapıyorsun.
Diğer türlü e ticaret gireyim dropshipping yapayım Çin'den getiriyim TR de çakıyım işlerine hevesliysen şimdiden geçmiş olsun kolay gelsin.

Grafik tasarım yapıyorsan freelancer iş bakabilirsin ayda belli bir ücret karşılığı siteye para ödüyorsun iş alıp yapıyorsun.
Diğer türlü e ticaret gireyim dropshipping yapayım Çin'den getiriyim TR de çakıyım işlerine hevesliysen şimdiden geçmiş olsun kolay gelsin.

Dropshipping yapmayı düşünmüştüm aslında ama biraz araştırınca sıkıntılı bir iş olacağını düşündüm freelance işlere bakayım en iyisi.

@513252 hocam pp baso mu çok severim katıl üyesiyim.

Son düzenleme:
Dropshipping yapmayı düşünmüştüm aslında ama biraz araştırınca sıkıntılı bir iş olacağını düşündüm freelance işlere bakayım en iyisi.

@513252 hocam pp baso mu çok severim katıl üyesiyim.
Evet, profilimdeki Ulaş abi. Ben de kendisini çok severim, 1K abone olduğu dönemden beri takip ediyorum.
bu sefer işten kazandığım paraları biriktirerek telefon almayı planlıyorum. Kalan parayı ise biriktirip izinli günlerimde veya işten geldiğim zaman internet üzerinden freelance iş yaparak değerlendirmek istiyorum.
Freelance işler eskisi kadar etkileşim almıyor, CS:GO'da kasa alıp satabilirsiniz.

Geri
Yukarı