İnternet var ama bilgisayardan bağlanamıyorum

Tarrad1um

Hectopat
Normalde bilgisayarım her yerde internete bağlanıyor, evdeki interneti de açmıştık ve bağlanmaya çalıştım ama ünlem işareti hatası alıyorum ve internete bağlanamıyorum. Telefondan ve diğer cihazlardan bağlanmaya çalışınca internet çalışıyor ama bilgisayarımdan internete bağlanamıyorum.

Dosya Ekleri

• 16855590255343375380321722945597.jpg
    16855590255343375380321722945597.jpg
    291,3 KB · Görüntüleme: 18
Normalde bilgisayarım her yerde internete bağlanıyor, evdeki interneti de açmıştık ve bağlanmaya çalıştım ama ünlem işareti hatası alıyorum ve internete bağlanamıyorum. Telefondan ve diğer cihazlardan bağlanmaya çalışınca internet çalışıyor ama bilgisayarımdan internete bağlanamıyorum.

Hocam modemin fişini çıkartıp geri takın bağlanır. Ya da IP'yi elle girebilirsiniz.

Sürücüleri kontrol eder misiniz?

Şifre var mı modemde
Var ama nedenini bilmiyorum bağlanmıyor

IP çakışması yaşıyor olabilirsiniz. IP'yi elle girmeyi deneyin.

Denedim ama olmadı.

Sorun gider deyince ne hatası gösteriyor?

Modemin fişini çıkarın vs. Yaptım ama olmadı.

Hocam modemin fişini çıkartıp geri takın bağlanır. Ya da IP'yi elle girebilirsiniz.

Dediğim gibi denedim ama işe yaramadı.

İp yardımcısı hizmeti çalışmıyor diye bir hata geldi şimdi de.

Sürücüleri kontrol eder misiniz?
Sürücüleri güncelleştirdim ama bir değişim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı