İnternet var olmasına rağmen bazi sitelere girmiyor

alp23

Hectopat
İnternetim çalışıyor hızında problem yaşamıyorum ama bazi sitelere oyunlara giremiyorum bağlantı hatası veriyor. Örnek Steam'de herhangi bir gruba griyorum baglanmiyor, Rocket League R6 gibi oyunlara girmeye çalışıyorum ama bağlantı hatası veriyor. Epic Games hesabını giriyorum, bağlantı hatası verip tekrar deneyin diyor. Yazılım güncellemesi yapayım dedim, modem arayüzüne giremiyorum. Bağlantı hatası veriyor, telefondan da girilmiyor. Teknik desteği aradım ama internette problem olmadigini, modemde sorun olabileceğini söylüyorlar. Farklı bir modem alırsam sorun ortadan kalkabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

İnternetim çalışıyor hızında problem yaşamıyorum ama bazi sitelere oyunlara giremiyorum bağlantı hatası veriyor. Örnek Steam'de herhangi bir gruba griyorum baglanmiyor, Rocket League R6 gibi oyunlara girmeye çalışıyorum ama bağlantı hatası veriyor. Epic Games hesabını giriyorum, bağlantı hatası verip tekrar deneyin diyor. Yazılım güncellemesi yapayım dedim, modem arayüzüne giremiyorum. Bağlantı hatası veriyor, telefondan da girilmiyor. Teknik desteği aradım ama internette problem olmadigini, modemde sorun olabileceğini söylüyorlar. Farklı bir modem alırsam sorun ortadan kalkabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
Türk Telekom kullanıyorsanız şu an böyle bir problem var. Bugünlerde çok duyuyorum.

Güvenli internet profiliniz nedir ? Eğer bilmiyorsanız Telekom online işlemler'in telefon uygulaması üzerinden, ya da tarayıcı üzerinden giriş yaparak güvenli internet profiline bakabilirsin. Standart, yani devre dışı olmasını tercih etmelisin. Aile ya da çocuk profilinde bahsettiğin problemler yaşanıyor.

Bu sorun hala düzelmedi Epic Games Ubisoft gibi platformlara giremiyorum bağlantı hatası veriyor güvenli internet profilim devre dışı hiçbir sorun gözükmuyor ama var hala da düzelmedi ne yapabilirim?

İlk iş DNS değiştirmeyi deneyin. Olmazsa maalesef VPN kullanmanız gerekebilir.
Ekran Alıntısı.PNG

Şimdi ne yapmalıyım ?
İlk iş DNS değiştirmeyi deneyin. Olmazsa maalesef VPN kullanmanız gerekebilir.
Sitelere giriyor ama böyle gösteriyor.
Speed test gibi sitelerde de bunu yapıyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı