İnternet yavaşlaması

Brawlbitirici01

Femtopat
Daha fazla  
Normalde hızım asla 8 Mbps'nin altına düşmez ama nedense dün sabahtan beri 2 Mbps'nin üstünde hız alamıyorum. 35 MB'lık dosyanın inmesi için yarım saat bekliyorum yahu.

1606248906212.png

Çözümleriniz nedir?

Dosya Ekleri

• 1606248868969.png
    1606248868969.png
    4,3 KB · Görüntüleme: 35
Çok saçma gelecek fakat, internet faturanızı ödediğinizden emin misiniz? Biz de ödemeyi unuttuğumuzda da aynı şekilde düşüyor internet hızı.

Normalde hızım asla 8 Mbps'nin altına düşmez ama nedense dün sabahtan beri 2 Mbps'nin üstünde hız alamıyorum. 35 MB'lık dosyanın inmesi için yarım saat bekliyorum yahu.

Eki Görüntüle 749752

Çözümleriniz nedir?

Eğer dediğiniz 2Mbit ise durum vahim ama 2MB ise normal bir hız. 16Mbit'e denk geliyor yaklaşık.

Eki Görüntüle 749752

Çözümleriniz nedir?
Git Müşteri Hizmetlerini Ara Faturanı Ödemediysen Faturanı Öde Modemi Aç Kapa Hepsi İşe Yarayabilir

Televizyonda veya telefonda da aynı sorun olsa müşteri hizmetini arardım. Sadece bilgisayarda oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu testi yaparken indirme devam ediyor muydu? Eğer devam ediyorsa test tam anlamıyla doğru olmayabilir. Testi Speedtest uygulaması ile arka planda ağ kullanan işlemler ve Wi-Fi kapalıyken yapın.
Modem arayüz ayarlarından yeniden başlatın.
Hız değerlerinde düzelme olmazsa ISS ile iletişime geçin.

Geri
Yukarı