İnternet yavaşlığı

Berkay Anık

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, malumunuz ülkemizde büyük iki deprem yaşandı. Bu depremlerden birkaç saat sonra internetimde ciddi bir hız düşüklüğü yaşanmaya başladı. Bu durumu yaşayan başka biri var mı?

Ben sadece mobil veride yavaşlık yaşamıştım, okuldan eve dönerken.

Merhaba dostlar, malumunuz ülkemizde büyük iki deprem yaşandı. Bu depremlerden birkaç saat sonra internetimde ciddi bir hız düşüklüğü yaşanmaya başladı. Bu durumu yaşayan başka biri var mı?
Kar yağan bir kesimdeyseniz sorun o olabilir herhangi bir bant genişliği daraltılmadı.

Aynı durumu yaşıyorum bende fakat deprem sebebiyle herkes yakınlarından haber almak için bir çaba içerisindedir o yüzden doğal olduğunu düşünüyorum.

Hayır, yaşadığım yerde kar yağışı veya yağmur yok. Turkcell Superonline kullanıyorum ve Superonline kullanan başka bir arkadaşımda da hız düşüklüğü yaşıyormuş. Bu problem internet sağlayacısından kaynaklanan bir durum mu?

Hayır, yaşadığım yerde kar yağışı veya yağmur yok. Turkcell Superonline kullanıyorum ve Superonline kullanan başka bir arkadaşımda da hız düşüklüğü yaşıyormuş. Bu problem internet sağlayacısından kaynaklanan bir durum mu?
Hocam ben de Superonline kullanıyorum yavaşlama yok bende.

Geri
Yukarı