İnternete 2. Kişi Bağlanınca Ping Problemi

Benim de evimde 2 tane bilgisayar var ve ikisi de internete bağlanınca ping sorunu olmuyor yada makul düzeyde oluyor. Ama arada bir başka bir arkadaş geliyor ve kendi leptopundan internete bağlanıyor. O arkadaş leptopdan bağlanınca bütün internet kilitleniyor. İki türlü de 2 bilgisayar bağlanıyor ama o leptop bağlanınca bir şeyler oluyor. Nedenini bilmiyorum, umarım anlatabilmişimdir.

Benim de evimde 2 tane bilgisayar var ve ikisi de internete bağlanınca ping sorunu olmuyor yada makul düzeyde oluyor. Ama arada bir başka bir arkadaş geliyor ve kendi leptopundan internete bağlanıyor. O arkadaş leptopdan bağlanınca bütün internet kilitleniyor. İki türlü de 2 bilgisayar bağlanıyor ama o leptop bağlanınca bir şeyler oluyor. Nedenini bilmiyorum, umarım anlatabilmişimdir.
Anlıyorum çok benzer bir sorun içerisindeyiz. Evde iki tane bilgisayar var ikisi de aynı anda bağlı online oyunlar falan oynuyoruz sıkıntı yok. Sadece üst katımızda oturan bağlanınca kitleniyor internet.

Sorun devam etmekte. Şu an bile yaşıyorum 8 Mbit'lik internetimden 2 Mbit alıyorum.
Bu sorun sadece yukarıdaki oturan kişi bağlanınca oluyor. İnternet önceliğini kendime nasıl atayabilirim?

İnterneti yukarıdan çektiğin içindir. Mümkünse internet destekcısı alabılırsın imkan varsa... Ethernet kablosuyla baglanabılırsın ya da annen veya babana danışıp kendı ınternetımızı alalım dıyebılırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı