Çözüldü Dell Inspiron 3542 B21F45C İnternete Bağlanamama Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

azadis47

Kilopat
Daha fazla  
www.pcdepo.com: Dell Inspiron 3542 B21F45C Notebook çift çekirdekli fiyat performans ürünü 4gb sistem belleğine sahip dell laptop modelleri - Arkadaşlar bu laptopu aldım, elime geçtikten sonra üzerinde ilginç bir işletim sistemi vardı, Apple'inkine benzer. Ben de direkt flashtan Windows 7 64 bit kurdum, İnglizce hali ama bir türlü internete bağlanamadım. Dell'in sitesinden internet driverini kuruyorum, bu hatayı veriyor: "Activate Bluetooth using Wireless Switch" bu hatadan sonra kurulum olmuyor. FN tuşuyla F12'ye basıyorum, alta bluetooth işareti geliyor ama gene aynı hatayı veriyor. Bir türlü çözemedim gitti. (Bunları normal masaüstü PC'mden yazıyorum.) Şimdiden yardım edecek herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet.

Aslında size tavsiyem Windows 8.1 kurmanız olacak. Çünkü tüm sürücüler otomatik güncelleniyor.

Onu flaştan kurmasını bilmiyorum. Bir de benim Windows 8.1 key felan da yok, gerçi diğerinde de yoktu da. Yani key felan isterse ne yapacağım?

Bir de internete bağlanmadan nasıl driverleri kendisi otomatik yükleyecek?

http://downloads.dell.com/FOLDER02736753M/1/3540_Network_Driver_NXFGW_WN32_10.0.0.301_A02.EXE
Bu driveri yükledim, düzeldi. Yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim ama başka bir sorum var. Şimdi bu ekran kartının Nvidia 820 2GB paylaşımsız diyor. Onu ben nasıl öğreneceğim öyle olup olmadığını? Ekran çözünürlüğü gelişmiş ayarlardan adaptere tıklıyorum, Intel HD Graphics Family yazıyor. Acaba yanlış driveri yüklediğimden mi?

Bu video size yardımcı olacaktır. Windows kurulumu yaparken sizden kablosuz i nternetinize bağlanmanı isteyecek. Bu sayede güncelleniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarım'a sağ tıkla, yönet'e tıkla ve display adapter'e tıkla. Görürsün zaten.

Qq.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı