İnternete bağlanan cihazdan virüs bulaşır mı?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Saçma bir konu olacak belki fakat aklıma takıldı. Virüslü bir bilgisayar ile modeme bağlanırsak modeme bağlı bilgisayarlara virüs geçebilir mi? Veya modem virüs kapar mı? Iki sorumuda cevaplayabilirseniz sevinirim.

Yerel ağda kullanmıyor iseniz virüs bulaşmaz. Modemin virüs bulaşması için ona ait derleme yapılması gerekir. Bu durumda virüs sadece bulaşan cihazda kalır. Virüsleri gözünüzde çok büyütmeyin.

Yerel ağda kullanmıyor iseniz virüs bulaşmaz. Modemin virüs bulaşması için ona ait derleme yapılması gerekir. Bu durumda virüs sadece bulaşan cihazda kalır. Virüsleri gözünüzde çok büyütmeyin.

Hocam bir tanıdığım yeni laptop alacaktıda eskisini bana verdi bende içinde virüs var mı yok mu bilmiyorum ama şüphelendim yavaş çalışıyor biraz da diğer bilgisayarlara ve modeme zarar vermesinden korktum.

Hocam bir tanıdığım yeni laptop alacaktıda eskisini bana verdi bende içinde virüs var mı yok mu bilmiyorum ama şüphelendim yavaş çalışıyor biraz da diğer bilgisayarlara ve modeme zarar vermesinden korktum.
Merak etmeyin,diğer cihazlara virüs bulaşmaz. Laptop zaten yavaş olduğundan tanıdığınız yeni laptop almaya karar vermiş. Marka model belirtirseniz size ssd uyumu var ise tavsiyede bulunabiliriz.

Merak etmeyin, diğer cihazlara virüs bulaşmaz. Laptop zaten yavaş olduğundan tanıdığınız yeni laptop almaya karar vermiş. Marka model belirtirseniz size SSD uyumu var ise tavsiyede bulunabiliriz.

Teşekkür ederim hocam SSD takmaya gerek yok pek ya zaten Office, YouTube gibi basit işlemlerde kullanacağım.

Geri
Yukarı