İnternete çok para ödediğimi düşünüyorum

Sinquary

Decapat
Merhaba ben Türk Telekom kullanıyorum ve 4 GB mobil internete aylık 40TL veriyorum bana biraz fazla gibi geliyor bu faturalı 18TL ama geçmek istemiyorum, bu ay BİMCELL geçmeyi planlıyorum fakat BİMCELL birazcık baştan savma para koparma operatörü gibi geliyor. Öneriniz veya tavsiyeniz var mı faturamı nasıl düşürebilirim?

Merhaba ben Türk Telekom kullanıyorum ve 4 GB mobil internete aylık 40TL veriyorum bana biraz fazla gibi geliyor bu faturalı 18TL ama geçmek istemiyorum, bu ay BİMCELL geçmeyi planlıyorum fakat BİMCELL birazcık baştan savma para koparma operatörü gibi geliyor. Öneriniz veya tavsiyeniz var mı faturamı nasıl düşürebilirim?
Vodafone kullanıyorum baya memnunum.

BİMCELL pişmanlık 3 ay kullandım ve direk değiştirdim hiçbir yerde çekmiyor lanet olası.

Selfy Fırsat 15 Paketi ayda 35 TL’ye 15GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS seni bekliyor!

Şöyle bir kampanya var hocam. Çok uyguna ve dahada ucuz bir göz at istersen.

Vodafone kullanıyorum baya memnunum.
Kaç para ödüyorsunuz? 4GB için.
Selfy Fırsat 15 Paketi ayda 35 TL’ye 15GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS seni bekliyor!

Şöyle bir kampanya var hocam. Çok uyguna ve dahada ucuz bir göz at istersen.
Hocam bana 100 Dakika bile yeter sms hiç kullanmıyorum 15GB interneti ben ahirete kadar bitiremem daha düşük bir paket var mı?
BİMCELL pişmanlık 3 ay kullandım ve direk değiştirdim hiçbir yerde çekmiyor lanet olası.
Hocam ben Kuşadası ve şehirden uzak, turistik bir yerde oturuyorum okula giderken Türk Telekom bana Yunanistan tarifelerini SMS olarak atıyor burada hiç çekmez o zaman.

Kaç para ödüyorsunuz? 4 GB için.

Hocam bana 100 dakika bile yeter SMS hiç kullanmıyorum 15GB interneti ben ahirete kadar bitiremem daha düşük bir paket var mı?

Hocam ben kuşadası ve şehirden uzak, turistik bir yerde oturuyorum okula giderken Türk Telekom bana Yunanistan tarifelerini SMS olarak atıyor burada hiç çekmez o zaman.

Benimki Ankara'da keçiörende çekmiyordu sen düşün yani.

Turk Telekom için çok pahalı o fiyat. Turkcell GNC 50₺ 8 GB paket kullanıyorum.

Geri
Yukarı