İnternete sadece VPN ile bağlanılabiliyor

spec_haze

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
RX 6600
Gigabyte a320m-s2h
Corsair Vengeance 8x2 3000mhz
Arkadaşlar dün bilgisayara proton VPN indirdim onu bugün kullanıyordum kapatınca internete bağlanamamaya başladım bunu birkaç saat önce ilk telefona bakarken fark ettim mesela TikTok'a girdim videolar açılıyor ama yorumlar açılmıyordu mobil veriye geçersem düzeliyordu, telefonuma hiç VPN indirmedim sadece bilgisayarda VPN var. VPN modeme bir şey yapmış olabilir mi?

Arkadaşlar dün bilgisayara proton VPN indirdim onu bugün kullanıyordum kapatınca internete bağlanamamaya başladım bunu birkaç saat önce ilk telefona bakarken fark ettim mesela TikTok'a girdim videolar açılıyor ama yorumlar açılmıyordu mobil veriye geçersem düzeliyordu, telefonuma hiç VPN indirmedim sadece bilgisayarda VPN var. VPN modeme bir şey yapmış olabilir mi?

Bilgisayarda VPN halen açık mı?

VPN'i kapatmayı denedin mi? Bazen Ethernet üzerinden bağlıyorlar kendi sistemlerini VPN'ler.

Hala açık kapatınca internete erişemiyorum.

Uygulamadan disconnect dedim yine gidiyor direk uygulamayı kapatınca da internet gidiyor.

VPN'i silmeyi dene. VPN'le alakalı bir durum olabilir eğer ki internet Full giderse modem reset at sonrasında VPN için Opera indir tarayıcı VPN'i olduğundan hissetmezsin bile hem yurt dışı içeriklerinede erişim sağlarsın.

Uygulamayı disconnect edip kapatın ve daha sonra modem firmanız resetlemeyin demediyse resetleyip tekrar deneyin.

Hocam şu an düzeldi sanırım internetimle ilgili bir sıkıntı varmış, VPN ile alakası yokmuş. VPN yükledikten hemen sonra internet gidince bir an korktum ama sorun yok şimdilik.

Hocam şu an düzeldi sanırım internetimle ilgili bir sıkıntı varmış, VPN ile alakası yokmuş. VPN yükledikten hemen sonra internet gidince bir an korktum ama sorun yok şimdilik.

Sevindim dostum bu arada VPN erişiminde tarayıcı VPN'i daha sağlıklı onu önereyim gene de.

Geri
Yukarı