İnterneti iptal ettirdikten sonra altyapı olmadığı gerekçesiyle internet bağlatılamıyor

Emirhan4806

Centipat
Daha fazla  
Bizim yaklaşık 5 senedir bulunduğumuz evde Türk Telekom Wi-Fi'miz vardı. Ben altyapımı sorgulamıştım 2023'ün başlarında 75 Mbps internet destekliyordu. Sonrasında eylül ayında tekrar sorgulama yaptım fakat altyapı gözükmüyordu. Kasım'ın sonlarına doğru interneti iptal ettik 2 katı bir fiyat istedikleri için. Başka bir firmadan alırım diye düşündüm fakat şu an nereye gidersem gideyim altyapı yok diye bağlatamıyorum. Nasıl oluyor da kaç yıldır Wi-Fi olan evde komşularım Wi-Fi'ya sahip ama benim evim altyapıya sahip değil?

Bizim yaklaşık 5 senedir bulunduğumuz evde Türk Telekom Wi-Fi'miz vardı. Ben altyapımı sorgulamıştım 2023'ün başlarında 75 Mbps internet destekliyordu. Sonrasında eylül ayında tekrar sorgulama yaptım fakat altyapı gözükmüyordu. Kasım'ın sonlarına doğru interneti iptal ettik 2 katı bir fiyat istedikleri için. Başka bir firmadan alırım diye düşündüm fakat şu an nereye gidersem gideyim altyapı yok diye bağlatamıyorum. Nasıl oluyor da kaç yıldır Wi-Fi olan evde komşularım Wi-Fi'ya sahip ama benim evim altyapıya sahip değil?
Hocam TurkTelekomu arayıp probleminizi bildirin. Yardımcı olacaklardır.

TT il/ilçe müdürlüğüne gidip sorunu iletmelisiniz, yaşadığınız sorun sizi uğraştıracak gibi. Firma değişikliklerinde iptal yoluna gitmeden önce geçiş yapacağınız firmaya başvuruda bulunmalısınız. Çünkü iptal edince elinizdeki portu kaybediyorsunuz.

Port başkadına devredilmiş olabilir veya bağlı olduğunuz ankastre kutusu sizin adrese tanımlı değildir, önceden bir şekilde bağlantı sağlanmış sanırım, önceki gibi bağlantı sağlanabilmesi için müdürlük ile görüşmeniz lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı