İnternetim 8 Mbit ancak saniyede 200 KB ile indirme yapabiliyorum

canaslannn

Centipat
Merhaba benim internetim 8 Mbit. 1024KB ile indirmem gerekirken ben 200 KB ile indiriyorum arkada hiç uygulama video oyun açık değil ve internette sadece ben varım yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim internetim 8 Mbit. 1024KB ile indirmem gerekirken ben 200 KB ile indiriyorum arkada hiç uygulama video oyun açık değil ve internette sadece ben varım yardım edebilecek var mı?
Muhtemelen hat kablolarında sıkıntı var bende 1 haftadır uğraşıyorum sonunda kabloların yerini değiştim sorun çözüldü 1. Çözüm bu 2. Çözüm yolu modemi resetleyip güncellemek yaptıktan sonra hızın yükselecektir kolay gelsin

1) Kablosuz kullanıyorsanız bu duruma etki edebilir. Eğer modem 5 GHz yayını destekliyorsa kullanmanızı tavsiye ederim. Kaybı en aza indiriyor eğer yoksa kablolu kullanıp aradaki farka bakın.
2) Yinede değişme olmuyorsa farklı cihazlardan hız testi yapın. Hepsinde de aynı hızlara sahipseniz internet hattınızda sıkıntı var diyebiliriz.
3) Eğer bir cihazda hızlı diğerinde yavaşsa o zaman ya kablosuz cihazınızda (veya herhangi bir parçanızda) sıkıntı vardır ya da yazılımsal olarak sıkıntınız vardır. Temiz kurulum yapıp en güncel sürücüler ile testler yapmanızı tavsiye edebilirim en son çare olarak.

EKLEME
Son zamanlardaki yoğunlukla alakalı sıkıntıları bir kenara koyarak bilgi verdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı