İnternetim çalışıyor fakat 5000 pingim var

Hooiser

Hectopat
Selam bugün internetim ile ilgili garip bir sorunum ortaya çıktı.
Dün her şey düzgün iken hiçbir sorun yok iken, bugün 5000 pingim var gözüküyor. Discord'da ve üstüne üstlük Rust gibi oyunlar da servera girerken atıyor ve bağlanamıyorum, müşteri temsilcisi internetimde sorun olmadığını söyledi. Evdeki diğer cihazlarda da internetim düzgün çalışıyor. Sorun nedir ve nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam bugün internetim ile ilgili garip bir sorunum ortaya çıktı.
Dün her şey düzgün iken hiçbir sorun yok iken, bugün 5000 pingim var gözüküyor. Discord'da ve üstüne üstlük Rust gibi oyunlar da servera girerken atıyor ve bağlanamıyorum, müşteri temsilcisi internetimde sorun olmadığını söyledi. Evdeki diğer cihazlarda da internetim düzgün çalışıyor. Sorun nedir ve nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bilgisayarınızdaki ağ aygıtları güncel mi bende bir ağ aygıtı var çok çok eski bir model ve yeni sürümü yok çok kötü bir durum, güncellenmiyor ve internet iyi olsa da kötü performans veriyor.

Dostum sorun senden kaynaklı değil birşeylerle uraşmana gerek yok. Ataköyde bulunan sunucuda arıza var elektirikler gitmiş 2 gün önce sorunlar o zaman başladı. Neredeyse internet sağlayıcılarının %70 i ataköydeki sunucuyu kullanıyor. Şuan ping bildirimlerinde sorun var. Benimde aynı şekilde lolde 0 ping alıyorum mesela

Yeni konular

Geri
Yukarı