Çözüldü internetimde alabileceğim en yüksek hız nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KhonaBano

Kilopat
İnternetimde alabileceğim en yüksek hıza bakmak için 192.168.1.1 girip xdsl istatistiklerine girdim, bana dedikleri gibi 3 Mbps.
Upload, 24 Mbps download alabileceksiniz dediler fakat biraz daha aşağı indiğimde "attainable net data rate" diye bir şey gördüm. Kendi internetimin yaklaşık 3 katı Mbps değeri yazıyordu? Bu ne demek internette biraz araştırdım fakat bir şey bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetimde alabileceğim en yüksek hıza bakmak için 192.168.1.1 girip xdsl istatistiklerine girdim, bana dedikleri gibi 3 Mbps.
Upload, 24 Mbps download alabileceksiniz dediler fakat biraz daha aşağı indiğimde "attainable net data rate" diye bir şey gördüm. Kendi internetimin yaklaşık 3 katı Mbps değeri yazıyordu? Bu ne demek internette biraz araştırdım fakat bir şey bulamadım.

O değer sizin altyapınızdaki maksimum değer. Bir görsel paylaşmanız dahilinde daha iyi yardımcı olabiliriz.

- Konuyu onaylayan moderatör, teşekkür ederim sayenizde kör oldum. Mbps?

Bu sorunu çözmek için önce Mbps'nin ne olduğunu bulmamız gerekiyor. İş biraz uzayacak. Panel'de yazan şey Mbps olabilir'mi acaba?

Boş yapmak yerine yardımcı olursanız sanki daha iyi olacak.

Dostum DSL bilgilerinin olduğu pencerenin ekran görüntüsünü atarsan daha iyi yardımcı oluruz.

Boş yapmak yerine yardımcı olursanız sanki daha iyi olacak.

Dostum DSL bilgilerinin olduğu pencerenin ekran görüntüsünü atarsan daha iyi yardımcı oluruz.

Birincisi Mbps'nin Mbps olduğunu öğrenmesi için panele girmeye teşvik ediyorum.
İkinci'si zaten 2 üye olarak senin en son yazdığın şeyi biz yazdık zaten. Cümleyi evire çevire mesaj kasmak yerine daha doğru yerler bulsan çok iyi olur.
Bir'de önerim olsun insanlara bu şekilde "boş yapma" gibi düşük seviye mesajlar ile hitap etmezsen fevkalade olacak.

Dostum en iyisi Modem'in DSL değerlerini ilgilendiren yere gir, ve mümkünse ekran görüntüsü alıp bizimle paylaş. Yardımcı olmaya çalışırım.

Birinci'si Mbps'nin Mbps olduğunu öğrenmesi için panele girmeye teşvik ediyorum.
İkinci'si zaten 2 üye olarak senin en son yazdığın şeyi biz yazdık zaten. Cümleyi evire çevire mesaj kasmak yerine daha doğru yerler bulsan çok iyi olur.

İnsanların forum kullanma amacı belirli konu üzerinde bilgi edinmektir. Arkadaş bu amaç ile konu açmış soru sormuş. Edindiğiniz 2 gram bilgi ile soru soran insana gereksiz kinayeler hiç etik değil.
Amacım mesaj kasmak olsaydı 2015 yılından bu güne kadar 28 mesaj yazmazdım. Konu dışına çıkıp tartışmanın gereği yok.

İnsanların forum kullanma amacı belirli konu üzerinde bilgi edinmektir. Arkadaş bu amaç ile konu açmış soru sormuş. Edindiğiniz 2 gram bilgi ile soru soran insana gereksiz kinayeler hiç etik değil.
Amacım mesaj kasmak olsaydı 2015 yılından bu güne kadar 28 mesaj yazmazdım. Konu dışına çıkıp tartışmanın gereği yok.

"Edindiğiniz 2 gram bilgi ile" diğerek zaten seninle tartışacak seviyeye ınmemeye karar verebiliyorum. İnsanlara karşı kinayeden bahsediyorsunuz bir de, bir gram tanımadığınız insanlarla bu şekilde konuşarak. Haha 🤣

Ufak bir işim çıkmıştı cevap veremedim fotoğraf burada artı olarak Mbps diye ben yazdım yanlış olduğunu bilmiyordum moderatörun gözünden kaçmış olabilir.

Dosya Ekleri

• IMG_20200327_031820.jpg
    IMG_20200327_031820.jpg
    835,5 KB · Görüntüleme: 78
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı