Modem hat değerlerime göre alabileceğim en yüksek hız nedir?

efehasret

Decapat
Yer
İzmir
Aşağıda belirttiğim fotoğrafta da görebileceğiniz üzere,
Şu anda Türk Telekom'un sözde 16Mbps down 4Mbps upload paketini kullanıyorum ancak bana sadece download 12 upload ise 0.90 ulaşıyor.
Bu yüzden sizlere en yüksek alabileceğim hızı sormak istedim.

1613378918065.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıda belirttiğim fotoğrafta da görebileceğiniz üzere,
Şu anda Türk Telekom'un sözde 16Mbps down 4Mbps upload paketini kullanıyorum ancak bana sadece download 12 upload ise 0.90 ulaşıyor.
Bu yüzden sizlere en yüksek alabileceğim hızı sormak istedim.

Eki Görüntüle 879998

70-73 Mbps arası bir indirme hızı kullanabilirsin.
Ayrıca upload hızından emin misin? 4Mbps olarak ayarlanmış bu değeri alman gerekiyor.

Müşteri hizmetlerini arıyıp internetim bana vaad edilenden düşük deyin.
Söyleyecekleri bahaneler belli altyapınız desteklemiyor santrale uzaksınız vs vs.
70-73 Mbps arası bir indirme hızı kullanabilirsin.
Ayrıca upload hızından emin misin? 4Mbps olarak ayarlanmış bu değeri alman gerekiyor.
Hiç 1 mbps yi geçtiğini görmedim inanın.
İndirme hızı 74 Mbps kadar destekliyor, 50 Mbps’lik bir pakete geçiş yapabilirsiniz.
Taahhüt süresinin bitmesini bekliyorum. Ben ADSL olduğunu sanıyordum ancak fotoğrafta VDSL2 yazıyor, yükselteceğim.

Söyleyecekleri bahaneler belli altyapınız desteklemiyor santrale uzaksınız vs vs.

Hiç 1 Mbps'yi geçtiğini görmedim inanın.

Taahhüt süresinin bitmesini bekliyorum. Ben ADSL olduğunu sanıyordum ancak fotoğrafta VDSL2 yazıyor, yükselteceğim.

Yükseltmek için taahhüt süresinin bitmesini beklemeyin. Arayın ve daha iyi bir pakete geçmek istediğinizi söyleyin.
Bahane sunacaklarını düşünmüyorum çünkü bariz bir şekilde bu hızları alabileceğiniz yazıyor. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra anlaşmanıza bağlı olarak 5-10 dakika içerisinde yeni pakete geçersiniz. Eğer müşteri hizmetleri bu hızları alamayacağınızı söylüyorsa konuya eklediğiniz ekran görüntüsü ile birlikte müşteri numaranızı ekleyerek Türk Telekom Destek hesabına tweet atın size geri dönüş sağlayacaklardır. https://twitter.com/ttdestek

Yükseltmek için taahhüt süresinin bitmesini beklemeyin. Arayın ve daha iyi bir pakete geçmek istediğinizi söyleyin.
Bahane sunacaklarını düşünmüyorum çünkü bariz bir şekilde bu hızları alabileceğiniz yazıyor. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra anlaşmanıza bağlı olarak 5-10 dakika içerisinde yeni pakete geçersiniz. Eğer müşteri hizmetleri bu hızları alamayacağınızı söylüyorsa konuya eklediğiniz ekran görüntüsü ile birlikte müşteri numaranızı ekleyerek Türk Telekom Destek hesabına tweet atın size geri dönüş sağlayacaklardır. https://twitter.com/ttdestek
Tamam uygulayacağım şu anda aldığım hız bu;
1613382922121.png
(normalde up 0.90 civarında şuan aile üyeleride internette olduğu için daha düşük çıktı)

Hiç 1 mbps yi geçtiğini görmedim inanın.

Taahhüt süresinin bitmesine gerek yok, bütçeniz el veriyorsa paketi yükseltin derim.

Geri
Yukarı