İnternetin kopup durma ve yavaş olma sorunu

My Man!

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar TTNET'in 24'lük fiber internetini kullanıyorum. Bayadır da aynı paketteyim ve bir ay önce internetim kopmaya başladı. Tivibu'da kullanıyorum internet gidiyor, modemde internet ışığı kırmızı yanıyor ne televizyon izleyebiliyorum ne de bilgisayarımda internete girebiliyorum. Defalarca aradım bazen kopukluğu görebiliyorlar ama genelde her hangi bir kopukluk görülmüyor deyip modem açıp kapattırıp kapıyolar telefonu. Beni modem de olabilir mi gerçekten sorun? Kablolardandır dedim ilk başta PC'me gelen kabloyu komple değiştirdim sonra bütün kabloların uçlarını yeniden kendim yaptım düzelme olmadı. İnternet geldiğin ay başında hızım gayet güzel, güzel olmasına rağmen zaten kopukluk olması beni şaşırtıyor.

Modemim klasik TTNET'in verdiği modem. ZTE yazıyor üstünde. Fotoğrafını da netten buldum buyurun.

Dosya Ekleri

• resim-20.png
    resim-20.png
    102,5 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
PC'ye gelen kabloda sorun olmaz. Hat değerlerini at modem arayüzüne girip. Sorun olursa modeme gelen kabloda olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı