İnternetin sürekli kesilmesi

Erayy Can

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 hafta önce laptopumu Windows 11'den format ile Windows 10'a çevirdim ve çevirdiğim günden beri sürekli Wi-Fi kesilmesi oluyor olayı özet geçeyim bilgisayarı açıyorum 15 dakika takılıyorum Wi-Fi komple gidiyor ve ağlar falan her şey gidiyor bilgisayarı 6-7 kere yeniden başlatıyorum. Anca geliyor artık kafayı yemek üzereyim bilgisi olan yardım edebilir mi gerçekten çok bunaldım.

Dediğimi indir.

Yaptım şu an yeniden başlattım bilgisayarı gün içinde ilk defa açtıktan 10 dakika sonra gidiyor 7-8 kere bilgisayarı tekrar başlatınca düzeliyor sonra da gün içinde hiç kesilmiyor gerçekten garip bakalım sorun düzeldi mi yarın görürüz umarım düzelmiştir çünkü gerçekten kafayı yedirtecek bana :D

Dediğimi indir.

Hocam son mesajı attıktan sonra bilgisayarı kapattım Wi-Fi yine yok 6-7 kere yeniden başlattım hala yok şu an telefondan yazıyorum hatta :D neden böyle oluyor bilgisayara zarar veriyorum kapat aç yapa yapa Windows 11 de böyle sorun yoktu şimdi tekrar Win Update ile Windows 11'e dönsem aynı şey olacak format atmak istemiyorum her şeyi bir daha kurmak çok uğraştırıcı gerçekten neden oluyor bu.

Dediğimi indir.

Hiç gelmiyor bu sefer komple gitti format atacağım galiba.

Son düzenleme:
Yaptım şu an yeniden başlattım bilgisayarı gün içinde ilk defa açtıktan 10 dakika sonra gidiyor 7-8 kere bilgisayarı tekrar başlatınca düzeliyor sonra da gün içinde hiç kesilmiyor gerçekten garip bakalım sorun düzeldi mi yarın görürüz umarım düzelmiştir çünkü gerçekten kafayı yedirtecek bana :D

Hocam son mesajı attıktan sonra bilgisayarı kapattım Wi-Fi yine yok 6-7 kere yeniden başlattım hala yok şu an telefondan yazıyorum hatta :D neden böyle oluyor bilgisayara zarar veriyorum kapat aç yapa yapa Windows 11 de böyle sorun yoktu şimdi tekrar Win Update ile Windows 11'e dönsem aynı şey olacak format atmak istemiyorum her şeyi bir daha kurmak çok uğraştırıcı gerçekten neden oluyor bu.

Hiç gelmiyor bu sefer komple gitti format atacağım galiba.

Fiziksel bir hasar aldı mı bilgisayar bu süreçte? Yazılımsal kaynaklı durmuyor çünkü.

Geri
Yukarı