İnternetin Taahütü Bitmeden Yalın İnternete Geçilir mi?

Metaldaqqer

Kilopat
Daha fazla  
Bende ev telefonu ve İnternet var. Telefonun taahhütü bitti ama internetin taahhüt devam ediyor, yalın İnternete nasıl geçebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ev telefonu ve İnternet var. Telefonun taahhütü bitti ama internetin taahhüt devam ediyor, yalın İnternete nasıl geçebilirim?

Telefon ile internet taahhütleri farklı ise, Türk Telekom'u arayarak yalın internete geçmek istediğinizi veya ev telefonunu iptal etmek istediğinizi söyleyin. Yalın internete geçmek istediğiniz de fiyat belki değişebilir fakat cayma bedeli çıkacağını zannetmiyorum.

Ben de cayma bedeli alacaklarını sanmıyorum arayıp konuşmanız gerek. Durumu izah edince yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Müşteri hizmetlerini arayıp geçiş yapabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Bu olay taahhüt olayından bağımsızdır.

arkadaslar peki suan bir yeni internet paketine geçmek mantıklımı biliyorsunuz sene sonu akn kalkacak pişman olmayim yeni paket ile

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı