İnternetsiz bilgisayarım için oyun önerisi

Yeni oyunları Steam'den almayı düşünüyorum. Eskileri ise bildiğimiz şekilde işte :) .

O oyunu izlediğimde tad alamıyorum. Witcher 3 alsam beğenir miyim?

Witcher 3 bence gerek hikaye gerek oynanış bakımından gerçekten çok güzel bir oyun. Low ayarlarda bile grafik kalitesi çok güzel almanı tavsiye ederim.

GTA'ya mod yükle.
GTA 5'te hem hikaye hem de modlar ile takıl.
İnan ki düzünü indirebilsem bile yeter reis be. Mod falan anlamam ki. Hocam en ucuz GTA V Steam üzerinden falan nerden bulabilirim?
Witcher 3 bence gerek hikaye gerek oynanış bakımından gerçekten çok güzel bir oyun. Low ayarlarda bile grafik kalitesi çok güzel almanı tavsiye ederim.
Herkes onu önerdi, direkt listeye yazdım.
Minecraft Eğer indirirseniz internetsiz oynayabilirsiniz internetiniz olursa arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.
O var zaten reis. Arkadaşsız oynanabilecek zevk verecek oyun lazım, arkadaşım yok :/

İnanki düzünü indirebilsem bile yeter reis be. Mod falan anlamam ki. Hocam en ucuz GTA V Steam üzerinden falan nereden bulabilirim?

Herkes onu önerdi direk listeye yazdım.

O var zaten reis. Arkadaşsız oynanabilecek zevk verecek oyun lazım arkadaşım yok :/

Forumda GTA 5'li Epic Games hesabı satan arkadaşlar var 5-10 TL'ye bulabilirsin.

İnan ki düzünü indirebilsem bile yeter reis be. Mod falan anlamam ki. Hocam en ucuz GTA V Steam üzerinden falan nerden bulabilirim?
Steam olması şart değil ise, Rockstar Games'in kendi sistemi olan Rockstar Games Launcher için RDR 2 ve GTA V'i indirimli fiyata satın alabilirsiniz.

*Fakat bu oyunlar Rockstar Games Launcher üzerinden internet olmadan oynanabiliyor mu bilmiyorum çünkü her girişte Social Club doğrulaması isteyebilir? @Ma'at

Steam olması şart değil ise, Rockstar Games'in kendi sistemi olan Rockstar Games Launcher için RDR 2 ve GTA V'i indirimli fiyata satın alabilirsiniz.

*Fakat bu oyunlar Rockstar Games Launcher üzerinden internet olmadan oynanabiliyor mu bilmiyorum çünkü her girişte Social Club doğrulaması isteyebilir? @Ma'at
Reis girişte açabilirim interneti yalnız oynarken internet lazım mı oyunun içinde yani ?
Forumda GTA 5'li Epic Games hesabı satan arkadaşlar var 5-10 TL'ye bulabilirsin.
Oynanmış çoğu ya :(

Yeni konular

Geri
Yukarı