İnternetsiz oyun önerisi

Utku67Utku

Centipat
Daha fazla  
Köye gideceğim laptopu da götüreceğim. Bana ya çok az internet harcayan ya da hiç internet harcamayan bilgisayar oyunu önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft, yamalanmış PES 17, FIFA 14. Bunların hepsi götürür.

Opsiyonun bol, potansiyel olarak çoğu hikaye oyununu oynayabilirsin,sistemin yeterli ise tabi. Ben olsam Mount & Blade II: Bannerlord oynardım uzun süren bir oyun yada Batman seriside olabilir. Senin paşa keyfine kalmış. (sistemin kötü ve bütçen az ise ona göre öneri yapabilirim)

Bu tip oyunları pek sevmiyorum. Üstten gözüken oyunlar bana tuhaf geliyor. Mesela daha bilindik bir oyun önerebilir misin? Daha çok Doom gibi oyunlar seviyorum hikaye olacak ama çok olmayacak ve oynanış ön plana çıkacak.(oyun Game Pass'te olursa iyi olur)

Minecraft, yamalanmış PES 17, FIFA 14. bunların hepsi götürür.

Aga ciddi misin bilgisayar diyorum konsol değil.
Opsiyonun bol, potansiyel olarak çoğu hikaye oyununu oynayabilirsin,sistemin yeterli ise tabi. Ben olsam Mount & Blade II: Bannerlord oynardım uzun süren bir oyun yada Batman seriside olabilir. Senin paşa keyfine kalmış. (sistemin kötü ve bütçen az ise ona göre öneri yapabilirim)

3060 var.

Köye gideceğim laptopu da götüreceğim. Bana ya çok az internet harcayan ya da hiç internet harcamayan bilgisayar oyunu önerir misiniz?
M&B Warband , L4D1-2 , Portal 1-2 , Ark Survival Evolved , Raft.

Geri
Yukarı