İnternette ''Bu siteye Bağlantınız gizli değil'' Hatası

KazımYaylacı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 aydır bu sorunu çözemedim ama sorun bir dosya indirirken çıkıyor. Benim üyeliğimin bulunduğu forum siteleri var dosya indirmek için kullandığım. Mesela bir şarkı var indire tıklıyorum benden kullanıcı adım ve şifremi istiyor, (Sitenin bana verdiği bilgiler) giriyorum. İndir diyorum ama tekrar indirme sayfası çıkıyor ve tekrar bilgileri girmemi istiyor. Aynı şeyi tekrarlıyor durmadan ve bu olurken siteye ''Bağlantınız gizli değil'' yazısı da çıkıyor. Anlamadım gitti her şeyi denedim.

-Antivirüs yükeldim tarama yaptım

-Proxy ile girdim DNS değiştirdim

-Tarih ve saati güncelledim

- bütün güncellemeleri yükledim

- kullandığım windows 10 orjinal

-Chromeyi kaldırıp yükledim

Bunların hepsini yaptım fakat sonuç yine aynı hatayı devamlı veren site ise VIP DEPO

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun web sitesinde SSL sertifikasi varmi? Yada HTTPS protokolunu mu kullaniyor? Mesela Technopat'in SSL sertifkasi var ve URL kisminda HTTPS yesil font ile yazilmis ve kilit sembolu var.

Yada tarih/saat yanlis. Birde arama motoru veya tarayicidan da yapabilir. Firefox yada baska bir tarayici kurup denermisiniz?

Sorun siteden olmalıdır o zaman.
growtopia

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı