İnternette Dolaşırken Ekranda Siyah Kare Sorunu

Vittorio

Hectopat
Arkadaşlar internette sayfalarda dolaşırken nadir de olsa Siyah kareler çıkıyor ve kayboluyor. Bu neyden kaynaklanıyor sizce? Ekran kartı driverim güncel. Önceden böyle bir problem yoktu. Resimde çektim yardımcı olursanız sevinirim. Sağ alt kısımdaki şekiller gibi. Nadir oluyor ama yine de canımı sıktı

Resim kare.png

Sevgili arkadaşlar bilen varsa söylesin.

Aklıma ilk reklamlardan dolayı olabileceği geldi. Adblock yükleyip bir bak bakalım. Ek olarak farklı bir tarayıcıda aynı problem oluyor mu? Mesela Firefox yükleyip bir dene.

Adwcleaner ile bir tarama yapınız. Çözülmezse KİS 2016 indirip tam tarama yapınız.
Yine çözülmez ise Google Chrome'u kaldırıp tekrar yükleyin.

Facebook video aramayı kontrol edebilir misin? Arama çubuğunda sağ üst köşede çıkan çarpı simgesi onu işaret ediyor. Facebook video arama eklentisi düzgün çalışmıyor yada engelleniyor olabilir. Tekrar yüklersen düzelecektir.

Denetim Masası / Programlar girdiğinde kurulu programlar arasında "Facebook Video Calling Plugin" olan eklentiyi seçerek kaldırın. Tekrardan buradaki linkten "Kullanmaya Başlama | Facebook Yardım Merkezi | Facebook" nasıl kurabileceğini öğrenebilirsin.

Chrome 46.0.2490.71 sürümüne güncelledim bende de ara sıra oluyor.

Perfect Warrior'un da dediği gibi Chromu'da güncellemen de fayda olabilir. Resimde numaralandırdığım yerden son sürümü kontrol edebilirsin.
Adsızasdasdas.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı