İnternette edilen küfüre dava

Evet dava edilebilir hatta bunu Twitter üzerinden ticarete döküp kendine sövdürerek aylık 6-7 haneli gelir elde eden hesaplar var.

"Düz dünya" cılar. Aman ha uzak durun tek amaçları o. Bir tanesi geçen 155 kişiye birden dava açmıştı. teşkilat olmuş adamlar. Ticarete dökmüşler işi. Mahkemeye gitmeden anlaşıyorlar mesela seninle diyor ki bana ver 40 bin vaz geçeyim. avukat msrafı falan filan. Böyle tek seferde milyon cukka....

LoL'de ettiğim küfürlere dava açılsa şu anda burada yoktum. Oyunda edilen küfürleri pek takmıyorlar.
Dava açılsa değil kimse uğraşmıyor hocam. Dediğimi yapan kişiler ünlü kişiler, avukatlık şirketleri onlara ulaşıyor komisyon karşılığı takibini yapıp dava açıyor. Yani sallıyorum J kişisi günde ona söven 100 kişiyi tek tek tespit edip dava etmiyor. Sende avukat ile anlaşırsan sana sövenleri dava edebilirsin.

"Düz dünya" cılar. Aman ha uzak durun tek amaçları o. Bir tanesi geçen 155 kişiye birden dava açmıştı. teşkilat olmuş adamlar. Ticarete dökmüşler işi. Mahkemeye gitmeden anlaşıyorlar mesela seninle diyor ki bana ver 40 bin vaz geçeyim. avukat msrafı falan filan. Böyle tek seferde milyon cukka....
Zaten mahkemeye gitmeden ilk uzlaşmaya gidiyor bu tür olaylar. İnsanlarda siciline işlenmesin diye parayı veriyorlar.

Geri
Yukarı