İnternette gezinirken bilgisayarın takılması

mehmetazarkan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar az önce internet tarayıcısı üzerindeyken aniden bilgisayarda mouse ve klavye devre dışı kaldı, hiç bir işlem yapamıyordum reset attım. Bu sorunla dünde karşılaştım. Bugün iki kere oldu. Sizce neyden kaynaklanıyor ?

Öncelikle iyi günler. Aldığınız sorunda şuna benzer bir uyarı ile mi karşılaştınız?
-Ekran sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

Öncelikle iyi günler. Aldığınız sorunda şuna benzer bir uyarı ile mi karşılaştınız?
-Ekran sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu
Hayır. Hiçbir uyarı ekranı gelmiyor. Ekran olduğu gibi kalıyor, mouse ve klavye işlev görmüyor. Oyun oynarken olmuyor ama internet tarayıcısında gezinirken bugün 3. kez aynı sorunu yaşadım.

Hmmm.Bendede bir ara aynı sorun vardı. Kasanın içini açtığım anda ise ekran kartının fanının tozdan dönmediğini fark ettim. Fanı temizledim ve fan dönmeye başladı.Sorunda Otomatik çözüldü. Ama sizde işe yarıyacağından emin değilim

Hmmm.Bendede bir ara aynı sorun vardı. Kasanın içini açtığım anda ise ekran kartının fanının tozdan dönmediğini fark ettim. Fanı temizledim ve fan dönmeye başladı.Sorunda Otomatik çözüldü. Ama sizde işe yarıyacağından emin değilim
O kadar aşırı tozlandığını sanmıyorum. 2 hafta önce iyice temizlemiştim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı