İnternette Gezinirken Hola Launcher Reklamları Çıkıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pruom

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Geçen tarayıcıya girdim, herhangi bir siteye gireceğim. Siteyi yüklüyor yükler yüklemez başka başka sitelere yönlendiriyor. Sonunda "HOLA LAUNCHER" yükle diye reklam çıkıyor. Sürekli böyle. Başka tarayıcı indirdim yine aynı sorun. Virüs olur diye tarattım yine fayda yok. Çözüm bilen varsa yazabilir mi ? Hatta kuzenlerle aynı interneti kullanıyoruz onlarda bile bu sorun var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba yazmayı unuttum, android cihazımda oluyor bu ? Dediğiniz şey uygun mu ?

Android cihazda bunları çalıştıramazsın. Aynı modeme bağlı bir bilgisayarda da buna benzer durumlar varsa dediklerimi uygulayıp paylaşın. Eğer bu gibi durum yoksa telefonda çıkan pencerenin resmini gönderin. Orj. rom ve rootsuz bir cihaz kullanıyor isen inceleriz. Ancak Rootlu ve orj. olmayan bir rom yüklü ise boşa incelemeyelim bunlarda dolu reklam virüsleri oluyor.

Android cihazda bunları çalıştıramazsın. Aynı modeme bağlı bir bilgisayarda da buna benzer durumlar varsa dediklerimi uygulayıp paylaşın. Eğer bu gibi durum yoksa telefonda çıkan pencerenin resmini gönderin. Orj. rom ve rootsuz bir cihaz kullanıyor isen inceleriz. Ancak Rootlu ve orj. olmayan bir rom yüklü ise boşa incelemeyelim bunlarda dolu reklam virüsleri oluyor.

Modeme reset attım, tekrar kurdum, firewall açtım düzeldi.. Yardımlarınız için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı