İnternette kesintiler oluyor

j3loodyrose

Picopat
Daha fazla  
Yaşadığım olayı aktarayım. Normalde internetle ilgili hiçbir sorunum dahi yoktu geçen hafta binaya taşınan birisi Türk Telekom'dan internet bağlattı ve bağlarlarken internetin kesilince bende indim ve kendim gördüm Türk Telekom ekibinin olduğunu sonrasında ise o günden itibaren benim internet kesintilerim başladı. Yani anlayacağınız gibi benim bağlantımın yeri değiştirilip Türk Telekom üyesininki hatasız yere bağlanmış. Buna karşılık TurkNet'in çözümü ise ekipler sahada bir arıza bulamadı, bina içinde kontrol yapmamız gerek ve bunun ücreti 300TL çözeceğiz de denilmiyor ek ücretler olabilir deniliyor ve yapılacağı da meçhul net bir cevap verilemedi konuşurken. Yani demek oluyor ki sizler ankastre veya nerede hata var ise kontrolünü bile bizim için yapamıyor ve sağlayamıyorsunuz. Haklarımızı da koruyamıyorsunuz...

Son düzenleme:
Rezil bir durum. Umarım durum kısa sürede çözülür. @TurkNet Destek Ayşegül
Farklı çok internet kullandım ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum yakında elektrikçi olup ben destek vermeyi düşünüyorum...

... @500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Müşteri hizmetleri ile birbirimizi yanlış anlamışız modem veya kabloda sorun varsa ben ödüyormuşum. Yani ankastrede bir sorun olursa onlar yapıyorlarmış sadece arıza inceleme için 300 tl alıyorlarmış ama bu yine de ttkomun başkasına bağlantı yapması sonrasında oluşan arızadan dolayı benim ücret ödeyeceğim mağduriyeti gidermiyor ama neyse olan oldu.

Son düzenleme:
Yaşadığım olayı aktarayım. Normalde internetle ilgili hiçbir sorunum dahi yoktu geçen hafta binaya taşınan birisi Türk Telekom'dan internet bağlattı ve bağlarlarken internetin kesilince bende indim ve kendim gördüm Türk Telekom ekibinin olduğunu sonrasında ise o günden itibaren benim internet kesintilerim başladı. Yani anlayacağınız gibi benim bağlantımın yeri değiştirilip Türk Telekom üyesininki hatasız yere bağlanmış. Buna karşılık TurkNet'in çözümü ise ekipler sahada bir arıza bulamadı, bina içinde kontrol yapmamız gerek ve bunun ücreti 300TL çözeceğiz de denilmiyor ek ücretler olabilir deniliyor ve yapılacağı da meçhul net bir cevap verilemedi konuşurken. Yani demek oluyor ki sizler ankastre veya nerede hata var ise kontrolünü bile bizim için yapamıyor ve sağlayamıyorsunuz. Haklarımızı da koruyamıyorsunuz...
Merhaba, hattınızı ankastre kutusuna kadar ekipler sağlama alarak teslim ediyorlar. Gelen ekip yapılan kontrollerde eğer iç tesisat kaynaklı bir sorun olmadığını iletirse ekip ücreti size faturalandırılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı