İnternette kızlarla nasıl sohbet edilir?

Hocam iyi akşamlar. Snapte yazışmaya başladığım kızlarla nasıl sohbeti devam ettireceğim? "selam" "naber?" "ne yapıyorsun?" sorularını sorduktan sonra takınıyorum ve devam ettiremiyorum. Ne yazarsam çok iyi sonuç alırım? Nasıl konular açabilirim?

Kardeşim anlatıyorum şimdi iyi dinle soru istemiyor.

Öncelikle selam yavrum ben akvaryum diye giriyorsun tabii kız düşüyor hemen. Ardından bu akşam ne yapıyorsun bebek diye sor. O da tabii ki boşum diyecek. Kız utandığı için sana çok şey yapmayacak. O öyle dedikten sonra o bitirici cümleyi yazıyorsun. "sew olaq mı? Kız bunu duyduğunda hesabı bile o ödüyor. Bu kimseye vermediğim taktiğimdir.

Kankam öncelikle havadan bahset. Hava çok sıcak seneye daha da sıcak olacakmış gibi. Oradan yakala sohbeti işte küresel ısınma, devletlerin umursamamazlığı ardından konuyu bitir. Eğer kız muhabbetini sevdiyse yürür zaten ama sevmediyse yapacak bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim anlatıyorum şimdi iyi dinle soru istemiyor.

Öncelikle selam yavrum ben akvaryum diye giriyorsun tabii kız düşüyor hemen. Ardından bu akşam ne yapıyorsun bebek diye sor. O da tabii ki boşum diyecek. Kız utandığı için sana çok şey yapmayacak. O öyle dedikten sonra o bitirici cümleyi yazıyorsun. "sew olaq mı? Kız bunu duyduğunda hesabı bile o ödüyor. Bu kimseye vermediğim taktiğimdir.

Kankam öncelikle havadan bahset. Hava çok sıcak seneye daha da sıcak olacakmış gibi. Oradan yakala sohbeti işte küresel ısınma, devletlerin umursamamazlığı ardından konuyu bitir. Eğer kız muhabbetini sevdiyse yürür zaten ama sevmediyse yapacak bir şey yok.

Hocam eyvallah. Çok sağ ol, hemen denemeye gidiyorum.

Mesajını görüp de dönmesi için bir sebep ver, seni ayıran bir şey olsun.
Girişi sağlam yap ki, diğerlerinden farklı olduğunu düşünsün.
İltifat, alttan alma, sıcak davranayım, kişisel sorular sorayım hatalarına düşme.

Üslubun kızın hoşuna gitti, etkiledi diyelim. Profiline girip bakacak, şık bir profilin olsun ki devamı gelsin.

Geri
Yukarı