İnternette kopma probleminde nasıl kurtulunabilir?

Merhaba, sorunun çözümlenmesine sevindim. Tekrarlanması durumunda kayıt açabilir ve buradan bana tekrar bilgi verebilirsiniz. Keyifli kullanımlar dilerim.
Ayşegül hanım sorunum hâlâ devam etmekte gün içinde kesilme sayısı azaldı ama yine kesilmeler var. Özellikle oyun içinde kesilince sinir bozucu olabiliyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdi bir tane oluşturdum. Destek numaram: 64185398.
Merhaba, kaydınız işleme alındı ve kontrolleri sağlanıyor. Tekrarlayan bir durum olduğu için ekiplerimiz detaylı inceleme başlattı. Konuyla ilgili gelişmeleri kayıt üzerinden takip edebilirsiniz. Ben de ayrıca bilgi ulaştıkça size ileteceğim.

@TurkNet Destek Ayşegül günaydın kolay gelsin iyi çalışmalar dün arızam giiderildi internetim geldi yavaştı ancak daha sonra TurkNet güncelleme yapınca net koptu geri gelmedi 64306421 destek numarası kontrol edebilir misiniz?
Merhaba, ekiplerimiz kaydınızı işleme aldı. En hızlı şekilde sorunu çözümleyerek size bilgi vereceğiz.

Merhaba, ekiplerimiz kaydınızı işleme aldı. En hızlı şekilde sorunu çözümleyerek size bilgi vereceğiz.

Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Kaç defa TurkNet kendim mail attım. Çevremde ki kişiler başvuru formunu doldurttum. Ancak TurkNet gelipte kendi fiber kablosunu çekemediği için 15.000 yakın aboneyi kaybetti. Telekom çekti sizlerle görüştüğümüz zaman 1 gigabit yerine 100 Mbit alabiliyormuşum. Sonuçta şimdi ki internet gibi sizler Türk Telekom kullanıyorsunuz neden fiber olunca kullanamıyorsunuz anlamadım bu durumu.

Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Kaç defa TurkNet kendim mail attım. Çevremde ki kişiler başvuru formunu doldurttum. Ancak TurkNet gelipte kendi fiber kablosunu çekemediği için 15.000 yakın aboneyi kaybetti. Telekom çekti sizlerle görüştüğümüz zaman 1 gigabit yerine 100 Mbit alabiliyormuşum. Sonuçta şimdi ki internet gibi sizler Türk Telekom kullanıyorsunuz neden fiber olunca kullanamıyorsunuz anlamadım bu durumu.
Merhaba, ortak altyapı üzerinden şu an için en fazla 100 Mbps' te kadar hizmet verebiliyoruz ama ilerleyen dönemde süreçte bir değişiklik olursa bilgilendirme yapacağız.

Geri
Yukarı