İnternette oyun indirirken virüs bulaşır mı?

Hocam linklere tıklamamışsınız bulaşma ihtimali var ayrıca forumda korsana destek verilmiyor maalesef.

Fullindircafe.com'da PES 2021 indirmeye çalışırken dosyayı direkt indir tuşuna bastım. Bilgisayara virüs inmesine neden olur mu bu durum?

Hocam ben 4 sene boyunca falan korsan indirdim. Virüs yeme ihtimaliniz var. Ben artık indirimleri kovalayıp oyun almaya başladım, size de öneririm[tabi arada yine korsan bu ekonomide :D]

Fullindircafe.com'da PES 2021 indirmeye çalışırken dosyayı direkt indir tuşuna bastım. Bilgisayara virüs inmesine neden olur mu bu durum?
Dostum bedava peynir sadece fare kapanında olur. :)
Evet korsan oyunlar büyük ihtimalle bilgisayarınıza istemediğiniz yazılımlar yükleyebilir.

Hocam ben 4 sene boyunca falan korsan indirdim. Virüs yeme ihtimaliniz var. Ben artık indirimleri kovalayıp oyun almaya başladım, size de öneririm[tabi arada yine korsan bu ekonomide :D]
En doğrusu dostum. 3 kuruş oyuna vermemek için riske girip tüm özel bilgilerinizin çalınması ihtimali %1 bile olsa çok fazla bence :)

Dostum bedava peynir sadece fare kapanında olur. :)
Evet korsan oyunlar büyük ihtimalle bilgisayarınıza istemediğiniz yazılımlar yükleyebilir.

En doğrusu dostum. 3 kuruş oyuna vermemek için riske girip tüm özel bilgilerinizin çalınması ihtimali %1 bile olsa çok fazla bence :)
Hiç katılmıyorum. Güvenilir repackerlar mevcut piyasada, xatab gibi.
İkinci dediğinize de katılmıyorum, 3 kuruşa oyun mu var?

Tabii ki düz mantık olarak baktığımız zaman zaten bu adamlar fiyatı yüzlerce TL olan bir uygulamayı/oyunu bedavaya veriyorsa vardır altında bir şey :)

Hiç katılmıyorum. Güvenilir repackerlar mevcut piyasada, xatab gibi.
Dostum güvenilir olduğuna sadece neye baktığını bilmediğin virüs tarama uygulamalarına güvenerek söylüyorsun. Emin ol popüler virüs yazılımlarının tanıyamadığı binlerce teknik var.

Geri
Yukarı