İnternette satılan CS:GO hesapları alınır mı?

Asla almayın kişiler 5-10 TL'lik hesaplardan mı bahsediyor, bu işin ticaretini yapıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Doğru satıcılardan istediğiniz her hesabı satın alabilirsiniz. Alışverişlerimi mağaza puanı yüksek olan kişilerden sürdürüyorum ve ona göre fiyat verip hesap satıyorum, burada gelip asla alınmaz şöyle böyle demenin hiçbir manası yok.

Asla almayın kişiler 5-10 TL'lik hesaplardan mı bahsediyor, bu işin ticaretini yapıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Doğru satıcılardan istediğiniz her hesabı satın alabilirsiniz. Alışverişlerimi mağaza puanı yüksek olan kişilerden sürdürüyorum ve ona göre fiyat verip hesap satıyorum, burada gelip asla alınmaz şöyle böyle demenin hiçbir manası yok.
Ama onun garantisini kimse veremez.

250 TL verip 0'dan Prime aldın ve sonra hesap red TF oldu ve karşına spinmi, semi açanmmı dersen ne varsa gelir ya da gelmez yeşil TF de olabilir. Şans. Hesap alınır ama bazı satıcılardan alınmaz. GameSatış sitesinden hızlı teslim diye bir satıcı var. Satıcı başka site üzerinden dollar bazından alıp site üzerinden satıyor ve acıkalamasında: Hesap başka erişim hatası alıdıgı zaman hesap alıcı sorumlugu altındadır deyip sorumluluk almıyor. Bazı hesaplar hile ile boostlanıp satılıyor ya da elle kasılıp satılıyor. Eğere alacaksanda ilk maili olan kanıtlı şekilde Türk hesapı ise ve adam sana güvence verıyorsa alınır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı