İnternette satılan lisanslar güvenilir mi?

"Windows, Microsoft hesabınıza bağlı dijital bir dijital lisans ile etkinleştirildi "
hocalarım bu ne oluyor?

Bu internette 40-50 liraya satılan Windows lisansları güvenilir midir?

Eğer öyleyse bir lisans satın alıp formatlayabilirsin bu arada, alanı çok duydum fakat bir sorun olduğunu yazan kimseye rastlamadım nedense.

Yıllardır kullanıyorum bir sıkınıtısı görmedim ama EPttAVM'den alma 2 yıl geçti ne key geldi ne para başka yerlerde 1 dk da gönderiyorlar.

Hayır ben bir kere aldım, 20 defa formatlamışımdır, hala kod gitmedi Microsoft hesabımı girdiğimde otomatik etkinleştirilmiş olarak gözüküyor.

Hocam hard reset Windows dahil her şey silersen yeni kod alman gerekiyor başka sorunla karşılaşmadım ben zamanında 15TL'ye almıştım.

Hocam hard reset Windows dahil her şey silersen yeni kod alman gerekiyor başka sorunla karşılaşmadım ben zamanında 15TL'ye almıştım.

Ya da ben yanlış bir şey yaptım tekrar Windows kurmak istediğimde kodu kullandım geçersiz demişti yenisini almıştım.

Ya da ben yanlış bir şey yaptım tekrar Windows kurmak istediğimde kodu kullandım geçersiz demişti yenisini almıştım.

ISO kurulumunda kodu girmemelisin, hem kurulum sonrası Microsoft hesabını girersen kod ölümsüz oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı